Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bizde hastaneye gittik bugün bendeki haberler pek iyi değil, bebeğin suyu iki kat fazla çıktı benim de açlık şekerlerim yüksek çıkıyodu zaten doktor en kısa zamanda şeker yüklemesi istedi. Saatli diyet listesi vereceklermiş bana yüklemeden sonra, hiç şaşmaması şart dedi.

Anne karnında ani bebek ölümlerinin çok büyük sebebi bu durummuş, Allah korusun bir şey olur dedi. Bebeğin suyu aşırı olduğu için ağrılarım bu kadar fazlaymış herkesten 4 kat fazla hissediyormuşum, haftama göre karnımın büyük olması da sudan sebepmiş.

Salı günü yatırıcam yüklemeyi inşallah, dua edin moralim çok bozuldu. Bu ağrılar için de uzun süre oturur ya da ayakta pozisyonda durmamam lazımmış doğuma kadar yat demiyorum ama 10 saatte sandalyede oturmayacaksın dedi işi mecbur bırakıcam yani ay başı.

Bu arada 818 grammış ipek böceğim
Canım sıkma canını
Doktorunun önerilerine dikkat edersen eminim bir sorun yasamayacaksin.
Harfiyen uymaya çalış
Sağlıkla alacaksın güzel yavrunu kucağına 🙂

Maria26 Maria26 can09e can09e Ardnlina Ardnlina rosebatum rosebatum @Hayriye42 @YEKTA61 Kızlar Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Valla korkuyorum ne yalan söyleyeyim, benlik sorun yok doktor ne diyorsa yapıcam 3 ay da canımın istediğini yemeyiveririm gerekirse, yeter ki kızçem iyi olsun. Ağrılarım için de çıkıcam zaten işten dinlenicem bol bol doğuma kadar. İnşallah sağ salim, zamanında gelir ipek böceğim
İnşallah canım işte anne olmak hiç kolay değil çoğu şeyden feragat etmemiz gerekebiliyor. Sen elinden geldiğince dikkat et gerisini Allaha bırak Rabbim çok daha iyi korur ipeğimizi🤲🏻🤲🏻🙏🏻

Kızlar adetım bıkacgun gectı testım negatıf 3 4 gundur hafıf goguste agrılar oldu adet olcam dedım ama olmadım 20 22 arası da yumurtluyorum genelde ılk bebegımı 20.haftada kaybettım ızaman ılacla erken yumurtlamıstım acaba yumurtlamadımmı buay yumurtlamasam adet belırtısı olurmu bılmıyorm strese gırdım sımdıde genelde 27 28 de adet olurum tecrubelı hanımlardan yardım ıstıyorum

Kızlar adetım bıkacgun gectı testım negatıf 3 4 gundur hafıf goguste agrılar oldu adet olcam dedım ama olmadım 20 22 arası da yumurtluyorum genelde ılk bebegımı 20.haftada kaybettım ızaman ılacla erken yumurtlamıstım acaba yumurtlamadımmı buay yumurtlamasam adet belırtısı olurmu bılmıyorm strese gırdım sımdıde genelde 27 28 de adet olurum tecrubelı hanımlardan yardım ıstıyorum
Kan testi yaptırdınızmı
En kesin sonucu sadece o söyler

Biz gittik Dr a çok şükür herşey yolunda 🙏😍
Eylülün sonuna detaylı için randevuyu da aldık.
Prenses artık Kesin zaten 🙈😁😍
Yalnız çokkk hareketli 🙈
Zaten ben artık baya baya hissediyorum maşallahh, 🙏
Boyu uzun olucak mış abisi gibi 🙈 hala 1 hafta önde gelişimi, 1 kg almışım bu aya kadar 🙈 ama artık iştah açıldı yiyorum valla alırım kg heralde bol bol 🙈😁
18cm, 220 gram olmuş sağlıkla gelsin kuzumuz 😍😍 detaylıyı da kendi hastanemizde 500 liraya olucak mış,
bu da resmimiz tontikimiz 😍
Eki Görüntüle 2301322
Kuzu ne guzel haberler bunlar maşallaahh ♥️
Senın kızda tripli ellere bak hele başına koymus😹
Maşalla benım kızda muayene lere ac gittiğim halde kıpır kıpır🥰

Kızlar merhaba beklenen adet tarihimin ilk günüydü bugün. Korunmadığımız için sabah uyanır uyanmaz idrar testi yaptım pozitif çıktı. Fakat akşam 5 gibi çamaşırıma çok açık kahverengi lekelenme geldi. Korkmama gerek var mı düşük olmaz dimi nolur dua edin çok bekledim bunun için😞

Eklentiler

• 0C0A9017-E962-42A2-9E94-21B22CFD5DC1.jpeg
    0C0A9017-E962-42A2-9E94-21B22CFD5DC1.jpeg
    20,4 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar merhaba beklenen adet tarihimin ilk günüydü bugün. Korunmadığımız için sabah uyanır uyanmaz idrar testi yaptım pozitif çıktı. Fakat akşam 5 gibi çamaşırıma çok açık kahverengi lekelenme geldi. Korkmama gerek var mı düşük olmaz dimi nolur dua edin çok bekledim bunun için😞
Öncelikle tebrik ederim
İnşallah lekenin arkası gelmez ama bir acile gidin
Belki progestan verirler
Biz buradan ne desek boş..
Doktor kontrolünde olmakta fayda var

X