Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim annnrm şeker hastası ama biz kaç kez baktırdık bizde bişey yok. Annemde öyle kg lu değil zaten normal zayıf ama dikkat ediyor hep.
Genetik bizde de var ama, ben, ablamlar da genetik diye bizde hep dikkat ederiz şeker vs kullanmayız mesela.
Valla 4srne önce yaptırdım oğlanda işte Bi daha istemez inşallah, zaten bulantılarım yeni bitti 🙈 zor kendime geldim bide o şekerli glikozly suları içemem Hiç 🙈😊
Anneye de çok geçmiş olsun canım şekerle uğraşmakta zor ya babam bu ara essek sütü içmişti 😂
Doktor genetikte olduğunu biliyorsa zor kuzum kaçış olmuyor 🙄

Selam şekerliklerim, dün gece bi göz gezdirdim yeni hamişler varmış ☺️ Haydin hayırlı olsun..
ev değiştiriyorum bayağı telaş içindeyim giremiyorum o yüzden..
2 gün geçti yine benimkisiler testler yine bembeyaz kırmızılar gelene kdar umut vardır 🥳

Selam şekerliklerim, dün gece bi göz gezdirdim yeni hamişler varmış ☺️ Haydin hayırlı olsun..
2 gün geçti yine benimkisiler testler yine bembeyaz kırmızılar gelene kdar umut vardır 🥳
Kolay gelsin canım
Doktora gitmiş mıydın hiç ?gitmediysrn fırsat yarat , muayene ol
Ben de pazartesi gidiyorum 😚

Selam şekerliklerim, dün gece bi göz gezdirdim yeni hamişler varmış ☺ Haydin hayırlı olsun..
Kolay gelsin kuzum, ev taşımak çok sinir bozucu ya. İnşallah çabucak yormadan biter. Eveet hamişlerimiz var darısı başına, çıkmaz çıkmaz benim gibi bat 3 gün geçince çıkarsa görersin :KK70:

Biz gittik Dr a çok şükür herşey yolunda 🙏😍
Eylülün sonuna detaylı için randevuyu da aldık.
Prenses artık Kesin zaten 🙈😁😍
Yalnız çokkk hareketli 🙈
Zaten ben artık baya baya hissediyorum maşallahh, 🙏
Boyu uzun olucak mış abisi gibi 🙈 hala 1 hafta önde gelişimi, 1 kg almışım bu aya kadar 🙈 ama artık iştah açıldı yiyorum valla alırım kg heralde bol bol 🙈😁
18cm, 220 gram olmuş sağlıkla gelsin kuzumuz 😍😍 detaylıyı da kendi hastanemizde 500 liraya olucak mış,
bu da resmimiz tontikimiz 😍
15666639416921544151346350772640.jpg

Biz gittik Dr a çok şükür herşey yolunda 🙏😍
Eylülün sonuna detaylı için randevuyu da aldık.
Prenses artık Kesin zaten 🙈😁😍
Yalnız çokkk hareketli 🙈
Zaten ben artık baya baya hissediyorum maşallahh, 🙏
Boyu uzun olucak mış abisi gibi 🙈 hala 1 hafta önde gelişimi, 1 kg almışım bu aya kadar 🙈 ama artık iştah açıldı yiyorum valla alırım kg heralde bol bol 🙈😁
18cm, 220 gram olmuş sağlıkla gelsin kuzumuz 😍😍 detaylıyı da kendi hastanemizde 500 liraya olucak mış,
bu da resmimiz tontikimiz 😍
Gözünüz aydın canım
Sağlıkla gelsin minik prensesin😍😍

X