Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İş verenle aramda bir sorun yok kuzum Allah'a şükür, ama 7 hafta var 32 ye o kadar rapor ayarlayamam ki
Tanıdık varsa ayarlar canım ya bizim hocalar öyle yapıyordu yazın sigortaları yanmasın diye yada sor doktora analık izni için tüm hakkımı erken kullanabilir miyim de kullanabilirsin derse arada bir kaç hafta kalıyor galiba onu da hallederiz

İnşallah sıkıntısız çıkar onlar da canım, biz de iyiyi evde olunca yatıp yuvarlanıoz çoğunluk Yarın doktor var bakalım asayiş berkemal mi
İnşallah canım
Ya hala kontrolü ilk günkü gibi heyecanlı değil mi ne kadar büyüdü, neler yapıyor, kaç kilo oldu, pozisyonu nasıl insan her türlü heyecan yapıyor
Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah
Doğum şekline karar verdiniz mi

İnşallah canım, ben karar verdiydim aslında da doktor bakarız şimdiden kendini şartlama dedş Yoksa ben kesin sezaryenciyim

İşte bilemezdin canım böyle olacağını, sağlık olsun boşver. Senden bebeğin den daha değerli değil para ne güzel destek vermiş çevrende. Boşver dinlenmene bak ağır kaldırma ayakta çok durma kuzum

Kız nerden aklına geliyor bunlar aferin he, iş verenle bi görüşeyim madem pazartesi belki kalan kısma rapor verir ama yasal mı ki bu?

Bu arada benim de şeker yüksek çıktı, mecbur yükleme yapılcak. Bebenin suyu sınırda yüksek çıktı şekerle alakalıymış vajinamda hissediyorum 2 gündür ipeği kasık ağrılarıyla beraber hafif bir tırsma mevcut

İnşallah canım, ben karar verdiydim aslında da doktor bakarız şimdiden kendini şartlama dedş Yoksa ben kesin sezaryenciyim
Sartlasan da bebek ben normal gelecem diyorsa sezaryen günü bile normal gelir
Benimki de sezaryen olasılığı çok dedi maşallah her türlü şey olduğu için normali beklemek biraz sakıncalı gibi.
Ama tabikisi bebişim ne derse o olacak asla büyük konuşmuyorum

Doğru söylüyorsun kuzum, eşimde Allah korusun bebeğe bi şey olursa kimse senden daha çok üzülemez yat dinlen evinde dedi o ihtimali bile söyleyince kötü oldum. Doğru söylüyor aslında, para dediğin iyi kötü halledilir mariam ya önemli olan ipek böceğim

Kız ben muhasebeciyim ya senin zaten şu durumun raporluk bacım bı zahmet az daha yardımcı olsunlar ceplerinde çıkan yok
Benim açlık belli ediyordu 100falan çıkıyordu 50mg yaptırdım
Açlık 103
60.dk 144 çıktı
Salı günü 100 mg yapılacak ama diyet kaçınılmaz görünüyor

Benim doktor 75 mg istedi kuzum, açlık şekerim 132 falan çıkıyor düşün.. Ya edam doğru aslında durum raporluk 5 gün aldım ya utanıyorum herhalde doktora tekrar söylemeye

Benim doktor 75 mg istedi kuzum, açlık şekerim 132 falan çıkıyor düşün.. Ya edam doğru aslında durum raporluk 5 gün aldım ya utanıyorum herhalde doktora tekrar söylemeye
Kendime diyet arkadaşı buldum gibi geliyor
Yok kız yazsın raporu doktor için önemli olan sizsiniz birşey demez.

Kendime diyet arkadaşı buldum gibi geliyor
Yok kız yazsın raporu doktor için önemli olan sizsiniz birşey demez.
Ömrümde bi kere bile diyet yapmadım o işi kıvırır mıyım bilmiyorum ya Benden ye gitsin bi kereden bi şey olmaz arkadaşı olur anca

Ne bileyim kız utandım işte

Ömrümde bi kere bile diyet yapmadım o işi kıvırır mıyım bilmiyorum ya Benden ye gitsin bi kereden bi şey olmaz arkadaşı olur anca

Ne bileyim kız utandım işte
Alıştırırım ben seni ye ye böyle olduk zaten ne yiyon daha hem kızlar formda doğar
Bı hamişe çalış diyen sistem utansın

O bir rüya artık şekerim kız normalde ben ve bebekte kilolu değiliz neremizden şeker çıktıysa
Al benden de o kadar 48 kiloyum diyorum daha ne diyeyim bebe de 706 gramdı geçen hafta ama benim baba tarafında şeker var genetikte olunca gebelik şekeri çıkabiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…