Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Brrk Brrk canım geçmiş olsun evdeyken bolca dinlen belki bir süre daha idare edebilirsin. Ama zorlanırsan ve maddi durumunuz zira girmeyecekse çık işten senden önemli değil 😊
can09e can09e siz cinsiyet öğrenecek kadar büyüdünüz mü ya maşallah kuzuma 😍
dombili_xl dombili_xl sen yine iyi dayanmışsın ben hamile kalmadan çıktım işten sizinleyken doğuramam dedim 😂
En iyisini yapmışsın bebeğim moral de önemli😊 Napıo kuzu iyi değil mi herşey🙏

Kuzum Allah'a şükür eşim evi çevirir, maaşı çok iyi değil ama geçiniriz yani. Zaten zaman geçtikçe daha da artıyor sırt bel ağrılarım.. Galiba çıkıcam bende
Azıcık aşım kaygısız başım dememişler boşuna canım, boş ver ne kendini ne kuzunu zorlama, dinlen rahat geçir hamileliği.

Amaaan gözün aydın annesi bu askerlik bitmiş😍 Nasıl peki değişmiş mi
Valla tam olarak huyu suyu değişmemiş ama birçok konuda çok daha iyi, durup durup bize saldırmıyor mesela sipsiyi sevince kıskanmıyor. Mutfağa girdiğinde kızdığımı bildiğinden girmiyor önceden çıkaramazdık.

Biz aslında sipsiyi öldürmeye çalışmasın diğer kedilerle yaşamayı öğrensin diye yollamıştık, sipsiye yine ara ara saldırıyor ama eskisi gibi 10 saniyede bir ve ölümüne değil :KK70:

Azıcık aşım kaygısız başım dememişler boşuna canım, boş ver ne kendini ne kuzunu zorlama, dinlen rahat geçir hamileliği.
Mariam, moralim çok bozuldu başta ne güzel sorunsuz rahat geçiriyordum tam yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiğimde niye böyle oldu diye ama eş dost tanıdıkta konuştu, herkes senden bebeğinden kıymetli değil dedi, daha iyiyim şimdi. Zaten bakınca da 10 milyar maaş almıyordum.

Bırakıcam galiba, yapacak bir şey kalmadı

Valla tam olarak huyu suyu değişmemiş ama birçok konuda çok daha iyi, durup durup bize saldırmıyor mesela sipsiyi sevince kıskanmıyor. Mutfağa girdiğinde kızdığımı bildiğinden girmiyor önceden çıkaramazdık.

Biz aslında sipsiyi öldürmeye çalışmasın diğer kedilerle yaşamayı öğrensin diye yollamıştık, sipsiye yine ara ara saldırıyor ama eskisi gibi 10 saniyede bir ve ölümüne değil :KK70:
Vay arkadaş eğitim şartmış demek😊 inşallah daha iyi olur yaş ilerledikçe de, darısı Saldıray’ıma🙈

Vay arkadaş eğitim şartmış demek😊 inşallah daha iyi olur yaş ilerledikçe de, darısı Saldıray’ıma🙈
Sipsiyi öldürmeye teşebbüs etmesin ve tüllerimden uzak dursun yeter valla :KK70: Ama ara ara yapıyor yine öyle tam bi düzelme yok sadece törpülenmiş eskiye göre.

Ben o saldırayın totosun yerim, kaç yaşındaydı?

Sipsiyi öldürmeye teşebbüs etmesin ve tüllerimden uzak dursun yeter valla :KK70: Ama ara ara yapıyor yine öyle tam bi düzelme yok sadece törpülenmiş eskiye göre.

Ben o saldırayın totosun yerim, kaç yaşındaydı?
5 buçuk teyzesi, abi oluo ya bi ağırlık gelmedi ama maalesef🤣

U Ufukta_bebek Sağol edam.. Ya maddi durumumuz illa ki zora girer tek maaşa düşünce ama geçiniriz Allah'a şükür. Ben zaten izinden sonra işe dönmeyecektim, eşimde 1.5 ay erken çıkıver nolucak diyor
Doğru kuzum biz tek maaş kaldıkzorlanıyoruz valla ama yine olsa yine çıkardım işten onu biliyorum 🙈
Bak ne diyecem eğer iş verenle sorunun yoksa doğum rapor zamanına kadar yine bir doktordan rapor ayarla hiç değilse uzun dönem rapor parası alırsın. Ama şimdi çıkıp işsizlik maaşıalabilirim daha karlı olur diyorsan o da bir süre idare eder sizi

Doğru kuzum biz tek maaş kaldıkzorlanıyoruz valla ama yine olsa yine çıkardım işten onu biliyorum 🙈
Bak ne diyecem eğer iş verenle sorunun yoksa doğum rapor zamanına kadar yine bir doktordan rapor ayarla hiç değilse uzun dönem rapor parası alırsın. Ama şimdi çıkıp işsizlik maaşıalabilirim daha karlı olur diyorsan o da bir süre idare eder sizi
İş verenle aramda bir sorun yok kuzum Allah'a şükür, ama 7 hafta var 32 ye o kadar rapor ayarlayamam ki :KK43:

En iyisini yapmışsın bebeğim moral de önemli😊 Napıo kuzu iyi değil mi herşey🙏
Öyleymiş kuzum ya şimdi evdeydim kafam rahat bir gelen misafirlerimde çogalma oldu işte kaç yıldır çalışınca😂
Kuzu iyi tepikleri arttı zillinin 🙈 karaciğer enzimi ve şeker sınırda çıktı kuzum salı günü ikisini de netleştirmek için yeniden tahliller yapılacak
Siz nasılsınız nasıl gidiyor

Öyleymiş kuzum ya şimdi evdeydim kafam rahat bir gelen misafirlerimde çogalma oldu işte kaç yıldır çalışınca😂
Kuzu iyi tepikleri arttı zillinin 🙈 karaciğer enzimi ve şeker sınırda çıktı kuzum salı günü ikisini de netleştirmek için yeniden tahliller yapılacak
Siz nasılsınız nasıl gidiyor
İnşallah sıkıntısız çıkar onlar da canım, biz de iyiyi evde olunca yatıp yuvarlanıoz çoğunluk🙈 Yarın doktor var bakalım asayiş berkemal mi😊

X