Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hamilemisin canm bal tarcın çörek otuyla mi ara ara sızılar oluyor kasiklarimda vide 2 gundr ateş basıyor vucudumu kulaklarını yüzümü acaba yumurtlamadan dolayı olabilirmi ben çörek otunu çiğniyorum agzimdA tadı kötü ama yeterki olsun meleğim gelsin

Canım hiç ağzının tadını bozma
Balin içine kat corek otu ve tardini sabah akşam birer tatlı kaşığı yut gitsin
Ben hep kullandım evet yine hamileyim :)
Bendeki sorun gebeliğin 7. Haftalarda sonlanması düşük olması malesef
Bu defa iyi olucak insallah

H E 27 Ocak diyor ama düzensiz gidiyor dedim ya sen yinede yaz :)

Merhaba arkadaşlar betam 1080 adetimden 8 gün geçti sizce normal mi değerim Dr cumartesi tekrralayalim dedi
Merhaba cnm bende bugun saglik ocaginda test yaptirdim 1420.7 cikti internet hesaplayici 5 haftalik diyo adetin uzerinden 8 gun gecti benimde normalmi acaba degerler sana kac haftalik dediler

Kızlar benim düşük tem sonra ilk adetim çok yoğun geçiyor. Benim gibi olan var mı aşırı kanamam var dusukten sonra bana normal gelmedi yardimci olur musunuz.

ay canm çok sevindim insallah sağlıkla ilerler canm yiyorum kasiklarimda müthiş ağrılar oluyor keskin ağrılar bu işe yaradiginin kanıtıdır degilmi sendede oluyomuydu

kızlar bu ay bal tarcın corekotu kullanıyorum ve insallah olur bu ay gebelik 14 şubatta eşime surpriz yaparım hediyesini veririm inslaalh kızlar ya bal tarcindan umutluyum H E yvz13

kızlar bu ay bal tarcın corekotu kullanıyorum ve insallah olur bu ay gebelik 14 şubatta eşime surpriz yaparım hediyesini veririm inslaalh kızlar ya bal tarcindan umutluyum H E yvz13

Evet canim mutlaka dene
Yumurta büyütücü ilaçlar gibi kimyevi birşey değil zararı da yok
Ama sürekli yutma mesela çatlama olduktan sonra birakabilirsin

ay canm çok sevindim insallah sağlıkla ilerler canm yiyorum kasiklarimda müthiş ağrılar oluyor keskin ağrılar bu işe yaradiginin kanıtıdır degilmi sendede oluyomuydu

Evet canim bu dönemdeki ağrılar kıstın falan yoksa hayırlı ağrılardır korkma Bende de çok.olurdu

Evet canim mutlaka dene
Yumurta büyütücü ilaçlar gibi kimyevi birşey değil zararı da yok
Ama sürekli yutma mesela çatlama olduktan sonra birakabilirsin
ya canm çatışmayı nasıl anliycamki ve 10 ocakta başladım hergun 2 tatlı kaşığı yiyorum bugün 7. gün işte

yok kıstım canm çok şükür ayy çok güzel bişey bu ağrıları hissetmek bile olur inşallah

Inşallah canım güzel haberlerini alırız
Ben çok severdim o ağrıları
Insan mutlu olurmu oran buram ağrıyıo
batıyo diye :)
Oluyor iste
Inşallah bebistendir canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…