Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hep kız dendi ama tam olarakta göstermiyor sıpa, şimdilik kız İnşaAllah değişmez

İki oğlumdan sonra benimkide kız dedi doktor inşallah değişmezse yalnız benim ismim listede hasretim42 Bi aksaklık oldu ismimi değiştirmek zorunda kaldım canım

Bizde son karar kız gebelikte iyi gidiyor kuzum karaciğer enziminde bir yükselme varmış benim ilaçlardan olabilir diye takviye ilaçları bıraktık bugün bir hafta sonra belli olacak yarın da şeker yüklemesi yapılacak hafta içi de tetanoz aşısı 2.doz olacak. Bizden bu karar şimdilik sizde ne var ne yok

İnşallah en kısa zamanda kavuşursunuz bebişinle

Bende de seyirme oluyor canım , birkaç saniye sürüyor. Amin canım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ben kızımı evlendirmicemmm
Oğlanı hemen evlendiricem okul bitsin hemen evlensin, genç kaynana, genç babane olayım

Merhaba canım ,gebeliği benim kadar rahat geçen yoktur heralde ne bulanti ne kusma ne agri aman nazar değmesin. 16+5te doktorum iki kez bakti kesin kiz dedi Tabi ayrintiliya da giricem net belli olur civcivim . Suan kan ilaci kullanmiyorum kendime keciboynuzu falan aldim. Bu arada kullanan varmi ? Doktorum önerdi de

Aşkım kızçemi daha bugün gördüm, asık suratlı ❤❤
Oy canım benimm
Benim oğlumda hep ultrasonda suratsız sinirli gibi dururdu. Doğdu yine öyle hep sinirli bakıyordu yaa çok ağır cool takılıyodu.
Neyse ki 3.aydan sonra güleç yüzlü oldu hala devam ama hep cool luğu var ağır olacak senin prenseste demekki

Amannn dilini ısır kimseye de deme maşallah kuzum..
Ay ben en son çok aşırı bulandı ve çıkardım, bir daha bulanmadı çokkk şükürr belkide bitti artık inşallah. Dr ilacı yavaş yavaş bırka bakalım demişti 4 gündür içmiyorum.. Bugün ilk kez iştahla yedim zatenkeyif aldım yediğimden

Şimdi gelsin kg lar
Valla ben aylardır coraspirinçiyorum zaten. 7. Aya kadar devam o
1 aydır içinde balık yağı olan Bi vitamin, bide kan ilacı içiyorum canım.

Zavallı Dr bana bulantı dan dolayı hiçbişey öneremiyordu.
Şimdi ama 16 17den so ra artık bebiş ler hızla kg almaya geçecek. Oğlanda sabahlar aç karnına içerim hep keçiboynuzu, bulantı tamamen geçtiğini anlasam yine başlarım iç canım çokkk faydalı aç karnına iç mutlaka ama. Peşine süt çay vs içme, portakal suyuyla falan içersen etkisi daha süper oluyor. Hamileyken hep içtim, oğluma, doğdu 1yaşından beri de hala veriyorum ara ara çok faydalı

Merhaba canlar bisey sorcam size bnm bat yarin. Acaba sizde de hamisliginizin basinda icerden rahme dogru ince bi sızı hissettinz mi zonklma gibi mi desem bicak kesmesi gibi mi desem bilemedim. Ole seyler iste.

Merhaba canlar bisey sorcam size bnm bat yarin. Acaba sizde de hamisliginizin basinda icerden rahme dogru ince bi sızı hissettinz mi zonklma gibi mi desem bicak kesmesi gibi mi desem bilemedim. Ole seyler iste.
Benim 2 3 gün kala ara ara batma olmuştu başka Hiç belirti yoktu canım

Kuzuum inşallah bitmistir bulantilarin bundan sonra istahla yersin
Balıkyağı hic kullanmadim artik eylülde sezon acılınca bol bol yerim direk orjinalinden alirim vitamini. Ben keciboynuzu aldim ama aslinda karadut alicaktim, keciboynuzu daha iyiymis kuruyemislerle falanda tamamlicam zaten multivitamin falanda kullaniyorum yeterli gelir sanirim. Keske hep bebelerimiz alsa biz almasak hep onlara gitse 1ay once 70kgdum hic kilo almadim , bakalim kilo aldimmi hic bilmiyorum umarim en az kgla bitiririz gebeligi. Suan 18haftaligim bende ama bikac gun önde gidiyor gozukuyor. Ayrintiliya girmeyi dusunuyormusun?

İki oğlumdan sonra benimkide kız dedi doktor inşallah değişmezse yalnız benim ismim listede hasretim42 Bi aksaklık oldu ismimi değiştirmek zorunda kaldım canım
Düzelticem canım onu oc ye gecince bende seni bulamadım o yüzden etiketleyemedim .

Oh herşey çok şükğr iyiymiş kuzum . Ben yakviye ilaçları hiç doğru düzgün almıyorum yaa ama çok şükğr değerlerim hiç düşmedi
Biz iyiyiz artık ağırlaştık koca göbekle bir oyana devriliyorum bi bu yana
2 hafta sonr akıyafetlerini falan yıkıcam işte onu heyecanla beklıyorum
Son kez odasını silip süpürürüm çok şükğr mobilyaların kokusu çıktı artık

CAnım açıkcası bende demir ilacını tam anlamıyla kullanamıyorum unutuyorum ama her sabah ananemin yaptıgı doğal dut pekmezi yiyorum . Çok şükğr değerleriö hiç düşmedi .
Benım ilk 3 ay çok zorladı ama elhamdüllillah 5 aydır çok rahatım . Sadece doğal olarak bel ağrım çok .
Sende aman dilini ısır çok şükğr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…