Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet gideceğim ben de ama ne zaman gitsem bilemedim.adetin bitmesini mi beklesem?
7 .ayimizdi bu
Spirali cikarttirdigimda doktora sormuştum olmazsa ne zaman geleyim diye 3 ay sonra demişti.bana erken geldi 6 ay sonra giderim diye düşündum.araya da tatil filan girince kaldi
Adetliyken git canım hormon tahlili falan yapıyorlar cunki adetli olman lazım onun için de hayırlısı bklm söküldü mu adetin

Iyi akşamlar kızlar size bisey danışcam cevaplarsanız sevinirim benm bat 20 ağustostu aslında ama bugun sabahtan adet belirtilerim vardı nitekim akşam üzeri leke geldi bi iki kere hala da sökülmedi yarına buyuk ihtimal devami gelir ben doktora gitmeyi düşünüyorum artk yarın sokulurse direkt gideyim mi adetin 3. Gününü beklryim mi sizce de
Reglin 3.günü git canım bence

Kızlar selamlar bayadr yoktum ayrılmayın iyi gelir dedim iyi geldi psikolojik olarak ama hamilelik bakımından yine durm aynı malesef gebe değilm buradakiler hatırlar beni en son 1609ece 1609ece gebeliğini öğrenip ondan sonra gitmiştim MaşaAllah kocamn olmşlar bilee 😘😘 H E H E kuzmmm MaşaAllah snaaa sende kocamn oldun kız oldgnu biliyordum içimden geçmişti dualarınızda unutmayın beni inşallah gelişim ugurlu olr ve gbebe kalrm bu sefer 2020 de anne olmaa şansını kaznrmm hayrlaaa diğer gebelerde kutlyormmm Rabbim tammamınaa erdirsin inşallah

Kızlar merhaba. 18+1 günlük hamileyim. Bebeğimin hareketlerini hissedemedim henüz. Sadece arada sırada pıt pıt diye bişeyler hissettim. Normal mi sizce
Normal canım bende 21.haftadayım çok şükür daha 1- 2 haftadır hareketlerini hissediyorum oda zaten anlık oluyor böyle göz seyrimesi gibi bişey, ama çok güzel bir duygu tekme bile attı bu hafta prensim ☺️👶😍
İnşallah bu duyguyu yaşamak isteyen herkes yaşar, Aminn 🙏

Kızlar selamlar bayadr yoktum ayrılmayın iyi gelir dedim iyi geldi psikolojik olarak ama hamilelik bakımından yine durm aynı malesef gebe değilm buradakiler hatırlar beni en son 1609ece 1609ece gebeliğini öğrenip ondan sonra gitmiştim MaşaAllah kocamn olmşlar bilee 😘😘 H E H E kuzmmm MaşaAllah snaaa sende kocamn oldun kız oldgnu biliyordum içimden geçmişti dualarınızda unutmayın beni inşallah gelişim ugurlu olr ve gbebe kalrm bu sefer 2020 de anne olmaa şansını kaznrmm hayrlaaa diğer gebelerde kutlyormmm Rabbim tammamınaa erdirsin inşallah
Kuzum dua etmem mi hep dualarımdasınız her namazımdan sonra dua ediyorum ♥️ Rabbim en doğru zamanda nasip etsin inşallah .
Evet kocaman olduk elhamdüllillah ♥️

naz_0192 naz_0192 merhaba gayet normal . Ben çok erken hissetim . 15+5 flandık sanırım . Seyirme gibi bişeylerdi arada tık tık atıyordu . 20. Haftadan sonra daha net hissediceksin ama sadece yatarken .
25 ten sonra her daim hayya uyutmayacak 😹 şuan 31 haftadayız karnım inip inip çıkıyır 😹 hatta gece eşime sarılıyorum babasının sırtını tekmeliyor 😂😂😂 her anın keyfini çıkar hiç endişe duyma 🥰

Kızlar bşrde listede şöyle bişey yaptım .
Tabloyu maalesef telefondan dzenleyemıyorsun :KK43:
O yüzden batlaırnızı duzenlı yazamıyordum .
Şimdi bat bekleyenlerı listeden çıkarıp alt kısma aldım. Böylce mesaj attıgınızda hemen listeye ekleyeblcem ..

En kısa sürede hepinizi gebelikk tablosunda görmek ıstyourm. Çokk az kişi kaldık :KK200::KK200::KK200:

Kızlar selammmm nasılsınız ? Bebekleriniz nasıl ? Gebelikleriniz rahat geçiyordur inşallah .. Listeyi düzenliyorumda belki cinsiyeti değişen vardır diye merak ettım .. Etiketliyorum değişen varsa söylersınız :KK200:

uYKuCu KoaLa uYKuCu KoaLa - ?
Brrk Brrk - KIZ
U Ufukta_bebek - KIZ
leonunannesi leonunannesi - KIZ
1609ece 1609ece - ERKEK
Morvampir1 Morvampir1 - KIZ
merveaydiin merveaydiin - ?
Maria26 Maria26 - KIZ
YEKTA61 YEKTA61 - ?
G gamzeli_bebis - ERKEK

Listeye bak 2 erkek gözüküüyor :KK70: :KK70:
Hayır bu kadar kıza damat lazım damaattttt