Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlı olsun canım normal görünüyor... bence tekrar kana gerek yok ama neyse doktorun daha iyi bilir o gün vajinal bakılsa görülür kesen bence:)
Teşekkür ederim
Karından baktı Dr vajinal bakmasini istemedim karından kese göründü ama çok küçüktü rahim ters olduğu için cumartesi tekrar bakarız dedi

Teşekkür ederim
Karından baktı Dr vajinal bakmasini istemedim karından kese göründü ama çok küçüktü rahim ters olduğu için cumartesi tekrar bakarız dedi
Hayırlı olsun inşallah sağlıklıdır bu değerde keseyi görmesine çok şaşırdım bilgim olmadığı için soruyorum özel değilse rahim tersken nasıl gebelik oluştu tedavi mi gördün

Daha önce sormuştum Dr ye ters rahim sıkıntı olurmu diye hayır normal rahimle hiçbir farkı yok sadece biraz yana doğru dedi
12 seneden sonra oldu tüp bebek yaptırdım 4 sefer sonuncu tuttu ama düştü 5 haftalıkken 3 yıl sonra rabbim kendiliğinden verdi bizde çok şaşırdık rabbimin mucizesi İnşallah devam eder inşallah sağlıklıdır ne diyim yaşım 31 bunuda kaybedersem zor benim için yinede Allah bilir

Yiyecek ekmeği varsa gelir içini ferah tut hem değer artışını takip etmesi daha iyi bence sağlıklı ilerleyip ilerlemediğinin şuan için tek belirleyen unsur bu. Allah korusun sağlıksız bir durum varsa kontrol altında olursun. Hem dış gebelik değilmiş çok şükür keseyi görmüş doktor şuanki en kötü ihtimali elemiş oldun

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Üzülme canım geç döllenme falan olabılır mı ??
Refl gelirse bana yazarsın gelmez de hamile kalırsan çift çizgili resmi gönderirsin :)
Geç yumurtladim muhtemelen canım,ama değerlendirmedim o zamanları.yani gelecek elbet ama önce beni süründürecekhaberdar edicem:)
Sen de inşallah hayırlı zamanda güzel haberine kavuşursun canım..tüm konu olarak 2019da bebeklere en azından haberlerine kavusalim inşallah öncelikle:)

Nasıl düşündüysem gece tutama girdi çift çizgi gördüm sabah dayanamadım 7 de kayıp yaptım negatif. Şu an bat 6 yada 7 gün ama bilemedim

Çok istediğim için kendimi daralıyorum kimse beni strese sokmuyor ama ben sokuyorum sanırım regl dan sonra özel e gidip aşılama yaptıracağım . Henüz 5 aydır deniyoruz ama ben korku içindeyim olmayacakmış gibi... Çok kötüyüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…