Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet güya kendime çok büyük söz vermiştim ama tutmadım tabiki 😂😂 7 varken yaptım saatler sonra gölgelik belirdi fotoda belki değil son testimdi emin olana ler yapmicam diyordum ama öğün içim içime sigmadi niye bilmiyorum o yüzden eşim dedi adapazarina gidince ben dönmeden yaparsın dedi yapasimda yok zaten sozumu tutamadığım için 😂
malesef o golge cogu zaman testin icindeki serit oluyor. idrardan islandigi icin belli olmaya basliyor. benim basima cok kez geldi. hamilelik olursa rengi degisiyor.

Merhaba kızlar💃💃💃 Hayırlı bayramlar herkese❤ kızlar ben en son Mayıs ve haziran da aşılama olmuştum konuşmuştuk burada hatta sonra sonuçları negatif oldu ve biz taşındık yerleştik derken biraz ara verdim 2 aydır bu ay son olarak ovulasyon testi ile deneyeyim olmazsa tüp bebek düşünelim artık dedik geçen ay 33 günde oldum uani 19-20. Gün yumurtladim ama bu ay 23 gün oldu böyle durumumuz pik göremedim henüz😔 son attığım 23 un testi biraz daha koyu gibi 3 testim kaldi insallah onlar bitmeden görürüm ya🤗

Eklentiler

• Screenshot_2019-08-12-17-29-46-680_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2019-08-12-17-29-46-680_com.instagram.android.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20190812_145833.jpg
    IMG_20190812_145833.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba hanımlar bayramınız mübarek olsun. Aslında hamile oldugumu ilk sizlerle paylaşmıştım. Bayağı da yazışmıştık ama sonra ben tez hazirligina tutuldugum içinsanal alemlerden bayağı uzak kaldım. Çok şükür tezim bitti. Bittiği günün ertesi de gece kanamayla hastaneye düştük 2 gece yattım bebisimin düşmesini beklediler☹ ama çok şükür çıktık kesesi de kendisi de sağlıklı bir şekilde. Çok korktum bir şey olacak diye. Çünkü kanamam çok fazlaydı adet kanaması gibi. Doktor bir neden bulamadım olabilir diye geçiştirdi. Arefe olduğu için doğru düzgün başka bir doktora daha gidemedim. Kendi doktorumu aradım o da acildeki doktora güvenmemi yatıp dinlenmemi önerdi. Perşembe hemen yanima gel keseyi gördüysen korkma Allah 'ın izniyle hicbir şey olmaz dedi. Şimdi protestan kullanıyorum ama eşim ilaç kullanmamı istemiyor sadece yatsan olmaz mı diyor. Benim yaşadığımıyaşayan var mı aranızda sadece yatmam yeter mi sizce hanimlar

Merhaba hanımlar bu testlerde tutarlı bir artış görüyor musunuz
Baştaki dün sabah/2. Bugün sabah 11/
3. Bugün saat 6
20190812_183714.jpg

Merhaba hanımlar bayramınız mübarek olsun. Aslında hamile oldugumu ilk sizlerle paylaşmıştım. Bayağı da yazışmıştık ama sonra ben tez hazirligina tutuldugum içinsanal alemlerden bayağı uzak kaldım. Çok şükür tezim bitti. Bittiği günün ertesi de gece kanamayla hastaneye düştük 2 gece yattım bebisimin düşmesini beklediler☹ ama çok şükür çıktık kesesi de kendisi de sağlıklı bir şekilde. Çok korktum bir şey olacak diye. Çünkü kanamam çok fazlaydı adet kanaması gibi. Doktor bir neden bulamadım olabilir diye geçiştirdi. Arefe olduğu için doğru düzgün başka bir doktora daha gidemedim. Kendi doktorumu aradım o da acildeki doktora güvenmemi yatıp dinlenmemi önerdi. Perşembe hemen yanima gel keseyi gördüysen korkma Allah 'ın izniyle hicbir şey olmaz dedi. Şimdi protestan kullanıyorum ama eşim ilaç kullanmamı istemiyor sadece yatsan olmaz mı diyor. Benim yaşadığımıyaşayan var mı aranızda sadece yatmam yeter mi sizce hanimlar
Üzgünüm.ama sert konuşacağım
Düşük riski varsa doktorları dinlemeyip,progestani kullanmama riskini nasıl alıyorsunuz ?çocuğu olsun diye aylarca yıllarca uğraşanlar var burada
Olur da progestan almayıp ,bebeğiniz düşerse vicdan azabı cekmeyecek misiniz her ikiniz de !

Üzgünüm.ama sert konuşacağım
Düşük riski varsa doktorları dinlemeyip,progestani kullanmama riskini nasıl alıyorsunuz ?çocuğu olsun diye aylarca yıllarca uğraşanlar var burada
Olur da progestan almayıp ,bebeğiniz düşerse vicdan azabı cekmeyecek misiniz her ikiniz de !
Farkındaysanız bıraktım demedim...

Progestanın hüçbir zararı yok eşinin içi rahat olabılır canım. Bütün gün yat ağır bir iş yapma gerekirse wc den wc ye kalk . Çok geçmiş olsun inşallah bebğin sıkı sıkı tutunur sana ♥️

Günaydinn kizlar benim bat normalde 14.08 ama gec pik oldu yani 17-18.08 olmasi lagzim bat ama pazargünden beri hafif hafif pembe kahve akintim var.. sizce yerlesme kanamasi olabilirmi bu? sol gögüsüm hafif sis ve belim cok agriyor… ovu testlerine devam ediyorum ama koyusmiyor pek hala daha silik.. pazar Sabah erken gebelik testi yapmistim cook hafif ikinci cizgi görünüyodu.. :dua:

Günaydinn kizlar benim bat normalde 14.08 ama gec pik oldu yani 17-18.08 olmasi lagzim bat ama pazargünden beri hafif hafif pembe kahve akintim var.. sizce yerlesme kanamasi olabilirmi bu? sol gögüsüm hafif sis ve belim cok agriyor… ovu testlerine devam ediyorum ama koyusmiyor pek hala daha silik.. pazar Sabah erken gebelik testi yapmistim cook hafif ikinci cizgi görünüyodu.. :dua:

Erken gebelik testinde bendede çizgi var gözle görülür ama.cok silik varsa bi atsana resmini

Benimki böyle telefonla çekince istediğim görüntüyü alamadım gözle görebiliyorum ama bu markayı ilk dega yaptım.icin bilemiyorum herzeman çıkarmı güvenemiyorum

Eklentiler

• 20190813_130626.jpg
    20190813_130626.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 54
  • FB_IMG_1565638654276.jpg
    FB_IMG_1565638654276.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 51
  • 20190813_130626.jpg
    20190813_130626.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 47
  • 20190813_122859.jpg
    20190813_122859.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 54
Ben gorebildim😳 İnşallah yanilmiyoruzdur🙏 😊

Bende görüyorum ama erken gebelik testim yok o yaptığımda cıktı ama çok silik olması şaşırttı beni pik ten sonra hemen tutmama gibi imkanı varmı onu bilmiyorum pik ten sonra bi kaç gun daha devam etmistik iliskiye of aman bunlari takilinca kafam corba oluyor persembeye ldr valtim var bakalim hayirlisi 😂😂😂

Çok erken ama bence biraz daha bekle
Adet olacakmış gibi hissediyorum. Üstümde gereksiz bir gerginlik var. Aşırı sinirli bir ruh hali mevcut her şeye sinirlenebiliyorum. Ara ara kasıklarıma ve belime de ağrı giriyor. Sanki adet olacakmışım gibi. Üst bacaklarımda da keza anlık ağrı oluyor, ezilmiş ya da vurdurmuşum gibi. Göğüslerimde göze çarpan pek bir şey yok şimdilik. Baş ağrım ve ateşim var az önce ölçüm yaptım 37.2 idi şu an 37.0 gösteriyor. Hemen ovulasyon testi yaptım acaba yumurtlamaya mı başladım diye sonuç yine negatif tabi. Idrarımda da çok af edersiniz beyaz renkli yapışkanımsı cisimler var 🙄 (akıntı gibi değil, parçacık ya da partikül gibi) Ay ne dertliyim ya 😂

X