Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah 💞 doktorun ne zaman çağīrdı?
yarın gidicem 10.30 da ama cinsiyet için 16. haftada gel demişti.
yarın ben 14+1 im.
ama cok sağ bacagımda kasılma ve sağ kasıgımda ağrı var.
onu söylemeye ve bebişi görmeye gidcez.
cinsiyet söylermi bilmiyorum yada biz öğrenmek istermyiz bilmiyorum :KK70:
cinsiyet partisi yapcaz diye söyledik ailelerimize şimdi heveslendiler
bebişin teyzeleri halaları falan :KK70:

iptalde edemiyoz :KK70:

Kızlar saglikli cici bi kız geliyor inşallah çok usluydu yavrukuşum 🐤. Herşeyini tek tek sordum devlette bu şans yok malesef. Eşi üst taraftaymış, suyu yeterliymiş elleri bacakları yerim hepsini. 💛çok özlemişim. Hemen gittim elbise aldim sizde bakin istedim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Hayırlı olsun canım benimmm :KK200: :KK200: Elbisesini yesinler kızçenin, civciv gibi sapsarı

Kızlar saglikli cici bi kız geliyor inşallah çok usluydu yavrukuşum 🐤. Herşeyini tek tek sordum devlette bu şans yok malesef. Eşi üst taraftaymış, suyu yeterliymiş elleri bacakları yerim hepsini. 💛çok özlemişim. Hemen gittim elbise aldim sizde bakin istedim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Ay hadi gözün aydın canım 😍 bizim prensesler artıyor 🙏🙏🙏😍😍😍😍 sağlıkla Alalım kuvaklarımıza 🙏

Kızlar testime bakarmısınız adet me 3 gün kala yapmıstım 2 saat ıcınde çifte dönüştü ertesi akşam tekrar farklı bi test yaptım onda da negatif cıktı sonuc kafam cok karısık

Eklentiler

• IMG_20190807_204839.jpg
    IMG_20190807_204839.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG-20190807-WA0063.jpeg
    IMG-20190807-WA0063.jpeg
    30,3 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20190808_000829.jpg
    IMG_20190808_000829.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 25
yarın gidicem 10.30 da ama cinsiyet için 16. haftada gel demişti.
yarın ben 14+1 im.
ama cok sağ bacagımda kasılma ve sağ kasıgımda ağrı var.
onu söylemeye ve bebişi görmeye gidcez.
cinsiyet söylermi bilmiyorum yada biz öğrenmek istermyiz bilmiyorum :KK70:
cinsiyet partisi yapcaz diye söyledik ailelerimize şimdi heveslendiler
bebişin teyzeleri halaları falan :KK70:

iptalde edemiyoz :KK70:
Amannnn sen öğren yaaa kimseye deme ama bize söyle sadece lütfenn 😁 ben kendimi hiç merak etmiyordum seni ediyorum ya 🤣 öğren 🙈 kimseye deme 16.haftada kesinleştirir partini yaparsın 🙈

Amannnn sen öğren yaaa kimseye deme ama bize söyle sadece lütfenn 😁 ben kendimi hiç merak etmiyordum seni ediyorum ya 🤣 öğren 🙈 kimseye deme 16.haftada kesinleştirir partini yaparsın 🙈
yerim sizi ya :KK70:
bakalım yarın beyimin kanına girip öğrenip formaliteden parti yaparız belki :KK70: :KK70: :KK70:
balon patlayıncada şaşırmış gibi yaparız :KK70:

Eki Görüntüle 2297339 kizlar yaa anlayamadim ben bisey bu işten yumurtlayamicam sanırım bu ayda gittii
Sen 12.gündemisin, küre devam ediyo musun?
Aslında dün tam pik durumuna gelmiş ya testin varsa bu akşam da Bi test yapsana canım. Birde devam et ama belki birden fazla yumurta geliştiği için uzun sürüyor, kesin 2 3 gün içinde olacak. Küre devam et mutlaka Bi kaç gün daha ama kv ye gidicektiniz dimi tüh yaa. Yinede deperlendirebildiğin kadarını değerlendir hiçbelli olmaz 🙏🙏🙏

yerim sizi ya :KK70:
bakalım yarın beyimin kanına girip öğrenip formaliteden parti yaparız belki :KK70: :KK70: :KK70:
balon patlayıncada şaşırmış gibi yaparız :KK70:
Heh aynen öyle yapppp, 😁🙈 yarın kaçta randevu, ay kaçırmiyim girip bakayım hemen 🙈🙈 kız dicek kesin benim içimden kız geçiyo ama bakalım erkek dese de paşamız olur 🙏

Sen 12.gündemisin, küre devam ediyo musun?
Aslında dün tam pik durumuna gelmiş ya testin varsa bu akşam da Bi test yapsana canım. Birde devam et ama belki birden fazla yumurta geliştiği için uzun sürüyor, kesin 2 3 gün içinde olacak. Küre devam et mutlaka Bi kaç gün daha ama kv ye gidicektiniz dimi tüh yaa. Yinede deperlendirebildiğin kadarını değerlendir hiçbelli olmaz 🙏🙏🙏
Evet cnm kuru yaptım bugün sondu bitti 12. Gundeyim ama dunkude okadar kotu değil daha açık diğer çizgiye göre sabah olur tamam dedim baya silinmiş anlayamadim ama dün çok ağrım oldu uzayan akintida geldi
Evet bu ay orda olup peşine benim memlekete gidecez orda da beni bırakıp dönecek eşim bu ay çok zor artık
Akşamda yapar atarım test cnm var evde

Evet cnm kuru yaptım bugün sondu bitti 12. Gundeyim ama dunkude okadar kotu değil daha açık diğer çizgiye göre sabah olur tamam dedim baya silinmiş anlayamadim ama dün çok ağrım oldu uzayan akintida geldi
Evet bu ay orda olup peşine benim memlekete gidecez orda da beni bırakıp dönecek eşim bu ay çok zor artık
Akşamda yapar atarım test cnm var evde
Dünü değerlendirdinzimi peki, olmazsa bu akşamı değerlendirin mutlaka🙏

X