Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkeslere günaydıın, Bugün cinsiyet öğrenmeye gideceğiz çok heyecanlıyım inşallah hiçbir sorun yoktur ve gösterir. Merak ettirmez anasını, babasını. Suan 16+5falan olmam gerekiyor. En son 11+2de gitmistim. Çok özledim miniğimiii 🐤🐤
Ayy hayırlı haberlerle gel canım, önce sağlıklı olsun sonra da gönlündeki olsun inşallah :dua:

Kızlar sağ kasığıma doğru ağrı girdi bişey yoktur değilmi :KK43:
Benim 14. haftadan beri ağrılarım oluyor kuzum, idrar kültürü falan da verdim temiz çıktı. Bazı gebelerde oluyormuş. Yeterince kalsiyum almazsan o da ağrı sızı yapabiliyor

Hayırlı cumalar kızlar. Aklınızda hangi marka ateş ölçer var arafta kaldık eşimle. Yada kullanan arkadaşlar hangisini kullandınız

Bebiş iyi teyzesi anasını tekmeleyip duruyor :KK51: :KK51: Sipsi kızım sakin sakin yine evde varlığı yokluğu bir, çarlimi pazar günü 10 günlüğüne kampa yolladık agresifliği için, kahroluyoruz karı koca evde sorma :KK43: Nasıl özledim nasıllll
Aa ne kampı ki izci mi oldu🙈 Allah kavuştursun bebeğim ne vakit gelio

selam canım naber nasıl gidiyor ? kediş diyince aklıma geldi toxo bağışıklığım yokmuş rubella varmış da.. sevme dedi çiğköfte falan yeme dedi zaten yemem :)) kediye de çok tatlı kedi olursa dokunurdum:)
İyiyim canım sen nasılsın😊 Toxo bağışıklığı benim de yok canım, et iyi pişmiş tüketmek lazımmış evet, bir de yeşillik/salata dışarıda yemiyorum ben iyi yıkanmadıysa diye, bebiş napıo

İyiyim canım sen nasılsın😊 Toxo bağışıklığı benim de yok canım, et iyi pişmiş tüketmek lazımmış evet, bir de yeşillik/salata dışarıda yemiyorum ben iyi yıkanmadıysa diye, bebiş napıo
iyidir inşallahh:) bende salataya yıkamaya dikkat ederim.. et falan da yiyemiyorum zaten epey bulanıyor mide.. 2 kilo vermişim..:)

X