Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bel ve sırt fıtıgı var canım . Gebelikten önce uyarmıstı doktorum çok ağrın olur dıye ..
Gece 10 ane yastıklar yatıyorum desem abartmıs olmam .
Sağdan sola dönerkne kavimler göçü gibi göçüyorum

maşallahh sana yemedin mii gıı :)
Ya kuzu bılıyorsunuz ilk 3 ay kilo verdım .
6 ayda o 5 kiloyu geri aldım .
Son 1 aydırda işte yıyorum ama az az çokta yıyemıyorum ağzıma gerı gelıyo çok yersem .
Dokotrum çok memnun Duru gayet ıyı kilo almasanda olur dıyo .
Hata zayıfım dıye şeker testı bıle yapmadı

ay sorma bana halâ söylüyolar ya erkekse diye karnım top gibi diğer yerlerimden kilo almadım zaten basenlerim vardı üstüne kilo almadım yani. hamilelikten önceki taytlarımı pijamalarımı giyebiliyorum. yeni olarak 2 elbise aldım sadece diğerlerinin hepsi halâ oluyo basenli olduğum için göğüs altından oturtmalı altı kiloş modeller alıyordum o yüzden giyebiliyorum şuan da. ama sorsan doktor yanılıyor benimki oğlan

ama o hatalı olmuş kuzum zayıftım ama kolesterol yüksek gerçi bişey olsa belirti verirdi heralde..
neyse inşallah bir şey yoktur sağlıkla gelsiiin duru kuzuu

Ayy demekki bende sizin gibi olucam bana da sürekli erkek karnın var diyip dururlar
Bana göre de karınla alakası yok tamamen annenin tipine göre kg alımı sonuçta. Bem son 2 haftada birden top gibi fırladı karnım 63le başladık, hala 63 hayırlısı olsun

ama o hatalı olmuş kuzum zayıftım ama kolesterol yüksek gerçi bişey olsa belirti verirdi heralde..
neyse inşallah bir şey yoktur sağlıkla gelsiiin duru kuzuu
Ben dokotruma sonsuz guvenıyorum bılıyorsun

Açlık tokluk baktı yukleme yapmadı .
Her ay şeker testini de tekrarlıyoruz hiç düşme çıkma olmadı .

ohh ne güzel. max 75le gitsen doğuma süper olur. evet aynen vücut tipine göre bence de. ya bide kontrolsüz yemiceksin hamileyim diye. tamam canımın çektiğini yiyorum ama akşam yemeğinden sonra meyve dışında birşey yemiyorum. geceleri makarnayla beslenirsen vücut napsın serinlemek için cacık yerim en fazla

tamam onlara baktıysa sıkıntı yoktur kuzumm ne bilim birden bakmadı deyince telaş ettim kuzum
Yok kuzum yukleme yapmıcam sana deyıp bu dediğim testlerı ıstedı . Bunlarda normal çıkınca hiç gerek görmuyorum butun degerlerın guzel dedi .
Çok şükür demir kan değerlerim bile hiç düşmedi .

0-3ay çok almadım genelde 3-6 ay alıyorum yanlış hatırlamıyorsam 20 küsür aldım azsa biraz daha alayım yaaa

Aaaa doğru fıtık olunca çok zorlanıyor insan çok geçmiş olsun kuzum İyi ki çok kilo almamışsın daha da ağır olurdun daha fazla ağrın olurdu. Bende yatakta ancak 3 hamlede dönebiliyorum Elçin kuzum eşin ağrı mı yatıyor adama yer kalmıyordur yastıklardan

Tokluk sekerin kaçtı canım? Benim 95 olduğundan doktor yüklemeye gerek yok dedi 140 üzeri sıkıntı teşkıl ediyormuş

Eşim sabah hep yerde oluyor korkuyor bana vurcak diye
Bide bırkaç gundur çok sıcak dokunmasına bıle dayanamıyorum ben bazen salonda yatıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…