Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benim diğer gebelikte aynısı oldu 8 inde sıfır çıktı t kullandimyok dediler diye 27 dinde değer 1800 kusur çıktı ve düşük yaptim
O sagliksizmis dusmus canim adet sokturucu ictigin icin degildir bence.. sen bilirsin tabi senin kararin en nihayetinde

Bu bugün canım

Eklentiler

• 15464456590831703799480.jpg
    130,7 KB · Görüntüleme: 35
16-17de ilişki oldu mu? ya da 1 gün öncesinde falan?
hep silikmiş değer yeni yeni arttığı için ovulasyon biraz koyu göstermeye başlıyor. umutlandırmak istemem ama bana öyle geliyor. hadi insallah ya

16-17de ilişki oldu mu? ya da 1 gün öncesinde falan?
hep silikmiş değer yeni yeni arttığı için ovulasyon biraz koyu göstermeye başlıyor. umutlandırmak istemem ama bana öyle geliyor. hadi insallah ya
Gebelik yapmicam çünkü negatif çıkar o yüzden yarın bekleyemem ben kan veririm bdaha ama bende sarı akıntı bel ağrısı ve mide bulantısı var

Gebelik yapmicam çünkü negatif çıkar o yüzden yarın bekleyemem ben kan veririm bdaha ama bende sarı akıntı bel ağrısı ve mide bulantısı var
mide bulantısı icin erken ama diğerleri olabilir yani. yarın verme delik deşik oldun bari cumayı bekle ya

8. Gün oluyor o 17 Aralık ben altisinda yapmaya başladım adetten dört gün sonra canım yani 14. Gün oluyor galiba 2 zinde felan adet bitti altısında başladım yapmaya
he ben 16 aralık 17 aralık olarak düsündüm. şuan yerleşme aşamasında olabilir yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…