Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 10. Gün yumurtlasam iyi olur aslindadenk gelir ozaman
Testte 20 tane almıştım az var elimde
Bakalım duruma göre kullanabilirim

Bat günümü bekliyorum canım ovulasyon testi yaptım en son ama geç kaldım onun icin sanırım birşey anlamadim pek bu ay tutmadiysa önümüzdeki ay ovu ile takip edicem inşallah
Inş tutmuştur cnm
Ovu testini sormustum bende
Yenimi yumurtladin yoksa cizgi soluklastimi diye merak etmistim

Merhaba arkadaşlar,
Birşey sormak istiyorum. Benim pic 21. Gün olmuştu ama bugün 24. Gün ve tekrar koyuşlaşmış. Acaba yine mi yumurtlama oluyor

Eklentiler

• 9F6E386F-B919-4346-9362-CB1544C90D8C.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 37
Inş tutmuştur cnm
Ovu testini sormustum bende
Yenimi yumurtladin yoksa cizgi soluklastimi diye merak etmistim
Inş canım bende anlamadım ki canım ya ilki daha belirgin kırmızı cıktı diğeri daha silik olaya ortadan girince daha mi geç yumurtluyorum acaba diye düşündüm ama eşime kalırsa tuttu tuttu diyor avuclarimin ici çok sıcak ateş takibi yapıyor kendince

Merhaba arkadaşlar,
Birşey sormak istiyorum. Benim pic 21. Gün olmuştu ama bugün 24. Gün ve tekrar koyuşlaşmış. Acaba yine mi yumurtlama oluyor
Cnm ben pek anlamıyorum ilk kez kullanicam bu ay
Hangi günlerde deneme yaptin sorması ayıp olmazsa
Bide acaba hamilelik olabilirmiki bazıları böyle ogreniyomusya kac günün kaldi

Ayy çok guzel bir ateş takip yontemi
Inş tutmuştur cnm yaaa

Cnm ben pek anlamıyorum ilk kez kullanicam bu ay
Hangi günlerde deneme yaptin sorması ayıp olmazsa
Bide acaba hamilelik olabilirmiki bazıları böyle ogreniyomusya kac günün kaldi
19-21 ve 22. Günler de deneme yaptık ama daha cok yeni hamilelik bile olsa hemen olur mu ki bugün 24. Günüm ve tekrar koyu çıktı

Inşallah guzel sonuçlara neden olur kürün canım Rabbim bu ay nasip eder bir bakmışsın

Ne zaman baslanıyo canm kullanmaya.? Adet gelirse günler uyarsa denerim canm haftaya c.tesi memlekete gidicem o zaman kullanamam ama bakalım. Tabi suan tek duam inşaallah regl gelmez de pozitif sonuc alırım inşAllah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…