Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba cnm iiym cok sukur sen nasilsin. Napiosn?
Reglm yeni bitiyor. Halâ gel gitlerim var.kpss sonucumu bekleyip ona gore mi karar verim bebise yoksa amaan olursa olsn mu diorm. Akisina birakicm galiba

Bencede akışına bırakman en güzeli canım hakkında hayırlısı olsun

Bende bu aralar akışına bırakmış durumdayım

G gamzeli_bebis cinsiyet icin ne zaman gitmeyi düsünüyosun? Maria26 gecti beni bu konuda ben daha öğrenemedim
kendi doktorum 16da çağırdı canım ama bn o kdr bekleyemem iş yerimin yanında bi hastane var haftaya pazartesi yada salı 13+4 yada 13+5 falanken gidcem tahmin almaya
sen hala nası öğrenemedin göstermiyomu

MAŞALLAHH Sıkıntısız hamilelik yaşadın darısı başımıza kuzumm... belli olmaz elbette bekleye de bilirsin 6 eylülü de geçebilir :) sağlıkla gelsin de kuzumm.. tamamdır her şeyi inşallahh
doktor en son ağustos sonu da olabilir demişti. tamam herşeyi bi çantaya dizmek kaldı :) bide kapı süsünü kendim yapıcam malzemeleri hazır onları birlestiricem. 1-2 siparisim var onları bekliyorum bitti sayılır. amiiiin darısı başınıza

kendi doktorum 16da çağırdı canım ama bn o kdr bekleyemem iş yerimin yanında bi hastane var haftaya pazartesi yada salı 13+4 yada 13+5 falanken gidcem tahmin almaya
sen hala nası öğrenemedin göstermiyomu
Doktorlar tahmin bile etmediler ,agustos basi gidicem insallah gösterir kendini

maşallah kuzum Allah kullanmayı nasip etsin.. uyy kapı süsü de mi yapıcaksıın severimm kuzuyuu adı ne olucak kısmetse

İyi yapmışsın kuzum, taşınma, seyahat, zayıflama falan derken biraz kafan dağılmıştır rahatlamışsındır. Bebiklerde zaten akışına bırakınca geliyor inan ki.. İnşallah tez zamanda hayırlısıyla gelir bebişin

dayanamayıp doktora gittim öğlen
12+5 bugun ama usgye göre 12+6 yız doktor erkeğe benziyor bi kaç hafta sonra yine bakalım dedi
benim kaderimde pembe tokalar değilde
kaynana olup gelinime bdv de konu açtırmak var sanırım
ay kendimi erkeğe alıştırsam iyi olcak gibi gerçi belki değişir ama bilmiyorum

en kesin sonuç 16 haftada kendi doktoruma gidince olcak

Yaa gittinmi
Kızmı istiyordun çok

G gamzeli_bebis cinsiyet icin ne zaman gitmeyi düsünüyosun? Maria26 gecti beni bu konuda ben daha öğrenemedim
Valla yaaa nasıl öğrenemzsinizzzz
En meraksız bendim, sağolsun Dr um daha 11+2 de pat diye söyledi
Hadi erkek olsa anlardım da
Ama bizimki maşallah çok rahattı bacakları açık duruyordu resmen poz verdi bak, kesnlkle erkek değil, %80 kız diye yapıştırdı abisine kız kardeş gelecek dedi.
Bende Hee öylemi hayırlısı olsun dedim o şaşkınlıkla Dr demiştir aaa bunlar erkek istiyordu heralde

Ayyyy kız geldi mi sana pipili bebiş sona kaldın dona kaldın işte şaka bir yana tabiki hayırlısı olsun kuzum, bak benim ilk oğlandı valla bir doğsun aşık olucaksın o da sana

Bende bu zamana kadar doktor pat diye soyler bekledim. Anam bizim doktorlar meymenetsiz Agzindan kerpetenle zor laf alıyorsun. Ayrintiliya gidicekmisin sen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…