Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yavas yaavs gel kuzum bu karın şekli değiştirme çok eğlenceli ama ağrılatım var 😑 ne oturabılıyorum ne yatabılıyorum 😑
Sağa sola yatmaktan artık kollarım ağrıyor 😑
Ben daha o haftalara gelemeden çekmediğim ağrı kalmadı biliyon bacım, ay bi de o haftalarda da mı çekicem :KK43: Hamile yastığı kullanıyo musun?

Ben daha o haftalara gelemeden çekmediğim ağrı kalmadı biliyon bacım, ay bi de o haftalarda da mı çekicem :KK43: Hamile yastığı kullanıyo musun?
Ya onu gördüm ama zaten yer sıkıntım var onuda almıım dedim evde yastıkları dolduruyorum her bi yanıma 😑
Son 3 ay maalesef ağrılı oluyor kuzum. Yürüyemiyorsun kalkamıyorsun yatamıyorsun 😑
Karnın kocaman 😑 nefes nefese kalıyorsun 😑

Ama olsun diyosun sağlklı olsunda herşeye razıyım diyorsun ♥️
Maşallah kuzuya ne güzel büyümüş annesi :nazar: :nazar: o aylarda uyku pozisyonu biraz sorun oluyor ccanım hamiş yastığını denedinmi kalça kkemiklerm çok ağrırdı benim ama yüzme iyi gelmiştir
Benım birde sırtımda fıtık var o çok zorluyo canım .
Yüzme harika geldi normalde her yıl 1 kere giderdik bu sene 2. Tatilimiz oldu eşim iyi gelsin diye ani bir tatil planı yapmıs

kizlar yumurtlamadan beri 11 gundur belimde agrı var adete 3 gün kaldı.Ama ben hiç umutlanmiyorum cunku eşim azosperm.Yıllar onceki gebeligimde adet günu başlamisti bel agrım.bu kadar erken olan oldumu aranizda?
yada tutuldu diycem ama nadir tutulur oda en fazla 1 hafta sürerdi tutuldu galiba😅

kizlar yumurtlamadan beri 11 gundur belimde agrı var adete 3 gün kaldı.Ama ben hiç umutlanmiyorum cunku eşim azosperm.Yıllar onceki gebeligimde adet günu başlamisti bel agrım.bu kadar erken olan oldumu aranizda?
yada tutuldu diycem ama nadir tutulur oda en fazla 1 hafta sürerdi tutuldu galiba😅
canım senle günümüz aynı benimde 3 günüm var
test yaptınmı kuzum hiç

Kızlar ovulasyon testi aldım böyle cıktı yani bugün mü yumurtlama günüm 🤔ben ilk defa yaptım da biraz ağrım oldu şüphelendim aldım testi bugün 15. Gun battan sonra

Eklentiler

• 20190729_182716.jpg
    20190729_182716.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar ovulasyon testi aldım böyle cıktı yani bugün mü yumurtlama günüm 🤔ben ilk defa yaptım da biraz ağrım oldu şüphelendim aldım testi bugün 15. Gun battan sonra
canım yumurtlama tam değil gibi
ya siliniyor ya da yeni başlıyor
yarın yeniden yap sıvı alımına dikkat ederek
eğer koyulaşıyorsa yumurtlaman başlıyor, siliniyorsa yumurtlaman bitiyor demektir
ama her halukarda bugünü muhakkak değerlendir

canım yumurtlama tam değil gibi
ya siliniyor ya da yeni başlıyor
yarın yeniden yap sıvı alımına dikkat ederek
eğer koyulaşıyorsa yumurtlaman başlıyor, siliniyorsa yumurtlaman bitiyor demektir
ama her halukarda bugünü muhakkak değerlendir
Ya ben çok yanlış hesaplamisim eğer basliyorsa normalde 24 25 günde bir regl olurum battan sonra 11. 12. Gun diye hesapladım hep 3 gün önce ılişki oldu en son bunu görünce ben şok yani bugünü degerlendircem ama inşallah kaçırmamışızdır

Merhaba kızlar
Ben Ankaradan yazıyorum.
2 kızım var nasipse 3. Ye hamileyim.
Bugün kan verdim değerim 486.1 😍🤗
Nasipse yarin sonuc icin gidecegim
Hoşgeldin canm sağlıcakla kucağına alırsın inşaAllah

Ya ben çok yanlış hesaplamisim eğer basliyorsa normalde 24 25 günde bir regl olurum battan sonra 11. 12. Gun diye hesapladım hep 3 gün önce ılişki oldu en son bunu görünce ben şok yani bugünü degerlendircem ama inşallah kaçırmamışızdır
İşte aslında ovulasyon testleri bu yüzden daha garanti
Yarın yaptığında daha iyi anlarız geçtimi , yoksa yenimi başlıyor diye

X