Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım 12.ve 16.günler baya koyu geldi bana iki kez mi yumurtladın acaba?
12. gün olan test bozuktu galiba .çünkü ortan ikiye bölündü kaldıkça öyle toplandı cnm.bencede 16. gün yumurtladım gibi geliyor.
hayırlısı artık. dünüde değerlendirdim beklemeye geçiyorum yoruldum :)

12. gün olan test bozuktu galiba .çünkü ortan ikiye bölündü kaldıkça öyle toplandı cnm.bencede 16. gün yumurtladım gibi geliyor.
hayırlısı artık. dünüde değerlendirdim beklemeye geçiyorum yoruldum :)
evet yeniden baktım canım bence de yumurtlaman 16
bugün kaçıncı gün canım 17 mi?
değerlendirebildiğin kadar değerlendir canım
biliyorsun sonrası da önemli 3gün kadar

evet yeniden baktım canım bence de yumurtlaman 16
bugün kaçıncı gün canım 17 mi?
değerlendirebildiğin kadar değerlendir canım
biliyorsun sonrası da önemli 3gün kadar
bugün 20. günüm cnm.ama evde 3 gündür tadilat ve temizlik vardı çok yoruldum inşlh etkilemez :KK43:aklımdaki tek endişe bu

Ya ben bilmiyorum ama doğru bulmuyorum mesela benim demirim çok yüksekti bi doktor bana regasis mi ne indan yazdı onun içindede demir varmış düşüşe geçmedi demirim doktorum bıraktırdi güneş yasağı koydu yağlı yicekleri kestirdi daha iki hafta önce dustu demirim normal seviyeye geldi
Zaten normali önce kan değerlerine bakmak canım her ay kan tahlili yaptırırdım ben oğlumda, bunda da öyle, en son bir sürü test yapıldı mesela normal çıktı hepsi ama hiçbişey yiyemiyorum diye geniş çaplı Bi vitamin verdi. Çok Kg alırsan değişriiz dedi de ben kg vermeye geçmiş olabilirim belki tartı da bozuldu 🙈 yani kan tahliline bakıp her ay ona göre Dr un yönlendirmesi gerek Kesinlkle

X