Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Devlete git acil kadın doğuma sancılarım var de öyle bakalar cnm ama bişey yoktur hergun aynı belirtiler olmak zorunda değil ama için o rahatlatmak için git bi

Canım yoktur bişey sakın sıkma canını

5+1 haftadayım. Son kontrolüm de keseyi gördük bir sonraki kontrol de kalp atışını dinleyeceğiz inş.
Benim sorum şu dr. bana previt positive-omega yazdı onu kullanıyorum aranızda kullanan var mı?
Daha kan sonuçlarım çıkmadan multivitamine başlatması normal mi ? aklım karıştı kullanan varsa yazabilir mi ?

Kasık ağrılarım oluyor doktor normal olduğunu kesenin büyüdüğü için yaptığını söyledi.

İçini rahat tut canım, çoğu arkadaşta hiç belirti olmuyor.. Benim 3 aya kadar bulantılar Bi geldi Bi gitti hiç de kusmadım.3.aydan sonra olan oldu bana zaten 1 kez hatta bende gittim kesin bişey oldu diye, korkma ama çok çok hzuurusz olursan acile Bi görünürsün.

Adet tarihim yaklaştı ondan böyle oluyor sanırım doktoruma yazdım watsaptan adam ilk defa böyle bişey duyuyorum yazmış acıkmayla bebeğin sağlığının hiçbir alakası yok demiş içimdeki ona bişey olucak korkusu yaptırıyo bunları bana bence

Gözün aydın canım
İşte annelik kaygıları benişler rahmimize düştüğü anda başlıyor

Tabiki, valla bende sıfır iştah, zorla yiyorum resmen hiçbişey Canım çekmiyor. Kg da almadım zaten 1 kg aldım belki aldıysam. Karnım şiş sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…