Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hiç kilo almadım henüz ama zaten ilk 3 ay almamamız normalmiş o yüzden onu çok dert etmiyorum
Tabi ilk 3 ay almamaya çalış demişti Dr. Kusma olmadığı için kuru şeyler de yedim diye 1 kg almıştım. Ama şimdi bu ay 1 2 kg alabilirsin dedi ben 2 3 haftadır hiç kg almadım kusma lar olduğu için. Neyse bebiş sağlıkla büyüsün de kg alıcaz zaten iştah açılır bir gün :)

Aaa ben yazdım kuzum gorulmedimmi aşk olsun
Şimdi gördüm kuzum testini ben pek anlamıyomki benimkini arkadaşlar tespit etmişti G gamzeli_bebis gelsin o değerlendirir
Canım ben bi pembe gölgelik görüyorum sanki yaaa
Yarın sabah bidaha yap bakalım 3 kala nasıl cıkcak inşallah bebişin seninledir
Oy canlarımmm çok tatlısınız yaa iyiki varsınız
Tamam kızlar yarın sabah bi daha yapcam
Eskiden ben asla yapamazdım negatif görcem diye
Baktımki birşeye faydası yok zaten negatif oluyordu
Artık çok cesaretledim
Banyoya test stokladım eşimden habersiz yapıp duruyorum
Çıkarsa süpriz yaparım diye düşüncelerim varda

Aynen canım onlar sağlıklı olsun yeterki geri kalan hiç bişeyin önemi yok

Ya ben bilmiyorum ama doğru bulmuyorum mesela benim demirim çok yüksekti bi doktor bana regasis mi ne indan yazdı onun içindede demir varmış düşüşe geçmedi demirim doktorum bıraktırdi güneş yasağı koydu yağlı yicekleri kestirdi daha iki hafta önce dustu demirim normal seviyeye geldi

Merhaba, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah, ben de hamileliğimi öğrendiğim ilk haftalardan beri Omega 3 de içeren bir multivitamin kullanıyorum, hiçbir zararını görmedim aksine değerlerin eksilmemesi için faydası olduğunu düşünüyorum. Omega 3 ve folik asit zaten bebek içim önemli, kan sonuçlarının çıkmasını da beklemek isterseniz o da olabilir tabi ama öncesinde de önerdiyse doktor bence kullanılabilir gecikmeden. Kanda aşırı yükselebilecek değer devit 3 ampul kullanımına bağlı d vitamini olabiliyor zaman zaman ama onu da sakıncalı bulmamıştı benim doktorum, zaten kendiliğinden yarı yarıya düşmüştü bile ikinci tahlilde, bebeğin kemik gelişimi için de önemli bildiğim kadarı ile. Demir takviyesi dehem hamilelikte hem doğumda kan kaybedeceğimiz için çok önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…