Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok geçmiş olsun hemen hemen aynı durumda gibiyiz ben bir dişci ye görün derim apse yapmışsa kendiliğinden geçmez zaten daha da ilerlemeden bana bir ilaç yazdı dış dru dün gitmiştim iltihaplı dış dedi gebelikte de kullanilabiliyormus bir de parol yazdi dun gece hic uyuyamadim agridan 2. Gun den sonra gecer dedi ağrın
Sabah kalktım ağrı ve şişlik yok 😂🙄 Umarım tekrarlamaz 😌 Sana da çok geçmiş olsun canım

Kızlar cocu vefaat eden ablam hamileymiş günü geçmişti oda sanıyormuş üzüntüden olmadım sanmış bugün ablanla test yapmışlar çıkmış kop koyu 😁 pazartesi gidicek
Ayy kuzuum ya çok sevindim acısını hafifletir inşallah..darısı senin de başına.
Ablanın başka çocuğu var mıydı?

Ayy kuzuum ya çok sevindim acısını hafifletir inşallah..darısı senin de başına.
Ablanın başka çocuğu var mıydı?

Evet abla bi 9 yaşında oğlu var bide 5 yaşında kızı var inşallah ya ama.hic mutlu değil bugün çok durgundu zamanla alışacak o fikre daha bilmiyorken diyordu daha istemem eyubun yerini kimse dolduramaz diyordu bilmiyorum kısmet bakalım 😄 ay inşallah abla ya bu ara çok istrkliyim bir an önce olsun istiyorum niye böyle oldum anlamadım

Evet abla bi 9 yaşında oğlu var bide 5 yaşında kızı var inşallah ya ama.hic mutlu değil bugün çok durgundu zamanla alışacak o fikre daha bilmiyorken diyordu daha istemem eyubun yerini kimse dolduramaz diyordu bilmiyorum kısmet bakalım 😄 ay inşallah abla ya bu ara çok istrkliyim bir an önce olsun istiyorum niye böyle oldum anlamadım
Kaybedince öyle oluyo kuzum.. rabbim sağlıkla inşallah sana da versin❤

Kızlar bata son 4
Sabah bi test yapayım dedim maşallah bembeyazzzzz😁
Buralar durgunlaşmıştı bi hareket katayım dedim

Eklentiler

• 65ED8FAE-A09A-4C46-AE7E-0FFE77935ABA.jpeg
    65ED8FAE-A09A-4C46-AE7E-0FFE77935ABA.jpeg
    88,5 KB · Görüntüleme: 46
  • A66BE196-716F-430B-89A1-CA580CF2934D.jpeg
    A66BE196-716F-430B-89A1-CA580CF2934D.jpeg
    89,1 KB · Görüntüleme: 42
:110:
Kızlar bata son 4
Sabah bi test yapayım dedim maşallah bembeyazzzzz😁
Buralar durgunlaşmıştı bi hareket katayım dedim
Iyi yaptın canım pazar günü herkes dinleniyor muhtemelen biz 6 da kalkıyoruz her sabah🙈gün gün koyulaşan bir çizgi çıkar inşallah ilk resimde sanki çok belirsiz gördüm gibi ama yaniliyorda olabilirim

:110:
Iyi yaptın canım pazar günü herkes dinleniyor muhtemelen biz 6 da kalkıyoruz her sabah🙈gün gün koyulaşan bir çizgi çıkar inşallah ilk resimde sanki çok belirsiz gördüm gibi ama yaniliyorda olabilirim
Bende görmek için testi her açıdan baktım ama sanki yok gibiydi kuzum
Bakalım diğer günler varsa görürüz zaten ama hiç sanmıyorum nedense😁

Kızlar ya bende her sabh acıkarak uyanırdım bu sabh saat 11 30 oldu hiç acıkmadım :KK43: 8+4 bugün bebeğimi hissetmediğim için o bana bi işaret gibi geliyodu şuan çok mutsuzum hiç hamile değilim gibi hissediyorum iyimidir çok merak ediyorum 2 hastane aradım ultrason yok acilinde :KK43: keşke gidip görme şansım olsa şuan da

X