Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen kendini bilirsin cnm hep boyle mi basliyodu reglin
Hayr cnm. Normlde ya kahverngi gelirdi bikac damla ayni gun icinde hatta bikac saat icinde hem agrim olurdu hem de kanamam olurdu norml ve yogun. Sadece 2 ay once ilk denememizde ilk gun pembe geldi 2.gun birden yogun agrim ve kanamam oldu. Bugun 2.gun ama yogun da deil agrim da cok hafif yok gibi

Hayr cnm. Normlde ya kahverngi gelirdi bikac damla ayni gun icinde hatta bikac saat icinde hem agrim olurdu hem de kanamam olurdu norml ve yogun. Sadece 2 ay once ilk denememizde ilk gun pembe geldi 2.gun birden yogun agrim ve kanamam oldu. Bugun 2.gun ama yogun da deil agrim da cok hafif yok gibi
cidden baya değişik olmus

cidden baya değişik olmus
Evet baya degisik oldu o yuzden kafa karisik. Yerlesme kanamsi olnca hafif agri oluomus bacaklrda belde falan da agri oluomus. Bunlr da mevcut bende .hatta uyuyamdim dun gece agridan.
Bazen bi hafta bile bole yasayan olmus. Herkesin bi degisik yani. Bklm nolck

Evet baya degisik oldu o yuzden kafa karisik. Yerlesme kanamsi olnca hafif agri oluomus bacaklrda belde falan da agri oluomus. Bunlr da mevcut bende .hatta uyuyamdim dun gece agridan.
Bazen bi hafta bile bole yasayan olmus. Herkesin bi degisik yani. Bklm nolck
Sabah ola hayrola diyelim ins cnm ozaman

Ben birazcık araştırmıştım hem kendim minyon olduğum hem çok fazla ağır kullanamayacağım için 2 markadan birini düşünüyorum ya doona ya da mamas papas ama temiz 2. el olarak düşünüyorum çünkü fiyatları biraz yüksek

Dona yı ama en fazla 6 7 ay kullanabilirsin o sadece puset ikinci atabaya ihtiyaç duycaksin Bende dona almayı planlıyorum velet gelirse 😂

Hiçbir fikrim yok bilen bana da yardım etsin :KK70:

Size tek diyeceğim kocanız arabadan anlıyorsa sakın onla gitmeyin biz öyle bakınmak için gittik travel sistem istiyorum ben ama nazik istiyorum benimki 15 yıl sanayide çalıştı öncesi bitane kocaman buldu tekerlekleri kocaman tutturmuş diyor aha bunun amasorleri de var çocuk rahatsız olmaz arabada diyor du😂😂😂

Kuzum zencefil çayı bana çok iyi gelmişti 1 çay kaşığı rendelenmiş zencefili kaynatıyosun limonla, içine bal koyup içiyosun hem mide bulantısını kesiyor gebelikte zencefil hem de hastalığa iyi geliyor
Yasa ben hep unutuyorum markette var ama almak istemedim, yarın aktara gidicem alıcam çok sağol canım

X