Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim nasip ederse ikinci bebeğimde kıyafet giyim dışında acele etmek istemiyorum doğduktan sonra da alınır diye düşünüyorum benim bebeler biraz tuhaf oluyor çünkü artık keyfine gore ne sever neye en çok ihtiyacı olur kendi belirler 🙈

Biz mamas papas almıştık oğluma doğmadan hazırladık tabi nasıl da hevesle aldım 1 kere bile oturmadı yatmadı binmedi cocuk arabaya tam koyacağımız zaman ortalığı yıkıyordu çok denedim ama oturtamadık 3 yaşına kadar 🙈sonra da gerek kalmadı zaten bende arkadaşıma verdim onlar kullandı :olamaz:
mecbur kullanırım diye düşünüyorum çünkü dediğim gibi çok apırlık taşıyamamki elimle tutamam çocuğu :) dışarıda sık çıkan biriyim bakalım artık ozmn bebek arabasını değişiriz heralde

mecbur kullanırım diye düşünüyorum çünkü dediğim gibi çok apırlık taşıyamamki elimle tutamam çocuğu :) dışarıda sık çıkan biriyim bakalım artık ozmn bebek arabasını değişiriz heralde
Tabi en temel ihtiyaçlardan yani ben o kadar özenirdim ki böyle arabaya çocuğu nu koymuş gezen annelere 🙈bir de bizim oğlangec yürüdü disari cikmaya korkardim tasiyamam kucakta diye :KK12:neyse hic anlatmayım biz istisnayiz biraz imkan varsa en hafif ve konforlu olani almak lazim cok kullanilan bir gerec cunku

Beni de kaynana arasa ona kitleyecem 🤣 otribebe burun tıkanıklığı için serum sıkıyorsun ya onu çekmeye yarıyor 😊
Ben aspiratör aldım burun tıkanıklığı için. Valla aldıra biliyorsan aldır😂😂 Benim ki para verdi ihtiyacınızı alın diye ufak tefek şeyleri aldım

mide bulantisi icin yardim edin 6 haftaligim hergun kusutorm bazen iki kere sabahlari yesil aci😒 ne iyi gelir bu durumunu cozen varsa yardimci olsun lutfen

X