Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
mide bulantisi icin yardim edin 6 haftaligim hergun kusutorm bazen iki kere sabahlari yesil aci😒 ne iyi gelir bu durumunu cozen varsa yardimci olsun lutfen
Canim hamileligin hayırlı olsun ve evet zor bir durum cidden
Öncelikle kendini hiç aciktirmamaya çalis bu daha çok bulantı veriyo insana bide kraker ve tuzlu şeyler tuket hemen uyaninca falan eğer cok zorda kalirsan dr ilac verebilir
Gecmis olsun

Kızlar normalde haftaya randevu alcaktım ama belim çok şiddetli ağrıdığı için yarına randevu aldım umarım bir sorun yoktur:S

Canim hamileligin hayırlı olsun ve evet zor bir durum cidden
Öncelikle kendini hiç aciktirmamaya çalis bu daha çok bulantı veriyo insana bide kraker ve tuzlu şeyler tuket hemen uyaninca falan eğer cok zorda kalirsan dr ilac verebilir
Gecmis olsun
sağol canim onlar ise yaramadi ne yazik ki

Çok geçmiş olsun canım ya hem cocuk hasta olmuş hem sen bir de bulantılar Allah yardımcın olsun hemen geçsin o bulantıların da ilk hamileligimde bende aynı senin gibiydim çok iyi bilirim o durumu 12. Haftadan sonra azalır biter inşallah
İnşallah canım yaa, ben oğlumda gece gündüz kustum ama 11hafta bitti hepsi bitti gerçi 2 kere serum almıştım. Valla böyle giderse serum isterim Dr dan belki, vitamini bile içemiyorum sürekli bulanıyor midem insanın canı bişey çeker ister yok ben ne yesem korkuyorum şimdi bulanıcak diye.. Sağlık olsun ben razıyım 9 ay da bulasın ya napalm.. Her gebelik farklıymış..

Maria26 Maria26 geçmiş olsun mariammm :KK51:Gebeyken hastalık çok zor ben ilk zamanlar hastalanmıştım bademciklerim o kadar çok şişmişti ki boğazımı kapatıyordu iyi bilirim ilaçta kullanılmıyor öyle yatıyor insan ılık limonlu sularla benim doktorum ıhlamuru da yasaklamıştı, bir tek bal zencefil serbestti. Çok çok geçmiş olsun tez zamanda atlat inşallahhh
Çok sağol kuzum valla oğlan olmasa bende yatarak dinlenirdim belji ama imkan yok. Bütün gün konuşuyor hiç susmuyor zaten, yemeisi içmesi mecbur kalkıp yapıyorsun yediriyorsun. Bana sadece parol verdi çok çok ağrım oldukça içtim. Şu an sesim kısık, geniz akıntısı var, burun akıntısı var.. Ihlamur bana verdi ama midem bulanıyor artık içemiyorum. Nane limon iç dedi günde 2 bardak ondan da tiksinti geldi ama akşam yine yapıp 1 bardak içiciem..

mide bulantisi icin yardim edin 6 haftaligim hergun kusutorm bazen iki kere sabahlari yesil aci😒 ne iyi gelir bu durumunu cozen varsa yardimci olsun lutfen
Bende 11haftadan sonra kusma lar başladı. Oğlumda da 2 ay dramamine kullanmıştım. Şidmşde yazdı Dr bana iyi geliyor sadece sersenletiyor, 1 2 saat uyku yapıyor..

Çok sağol kuzum valla oğlan olmasa bende yatarak dinlenirdim belji ama imkan yok. Bütün gün konuşuyor hiç susmuyor zaten, yemeisi içmesi mecbur kalkıp yapıyorsun yediriyorsun. Bana sadece parol verdi çok çok ağrım oldukça içtim. Şu an sesim kısık, geniz akıntısı var, burun akıntısı var.. Ihlamur bana verdi ama midem bulanıyor artık içemiyorum. Nane limon iç dedi günde 2 bardak ondan da tiksinti geldi ama akşam yine yapıp 1 bardak içiciem..
Kuzum zencefil çayı bana çok iyi gelmişti 1 çay kaşığı rendelenmiş zencefili kaynatıyosun limonla, içine bal koyup içiyosun hem mide bulantısını kesiyor gebelikte zencefil hem de hastalığa iyi geliyor

X