Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
G gamzeli_bebis Doğum günün kutlu olsun Canımmm
Eşinle, ailenle, sevdiklerine ve tabisiiii bebişkonla nice mutlu yılların yaşların olsun..
Dilediğin herşey bu yaşında gerçekleşsin inşallahhh. Çok Çok Çok mutlu ollll :)
Güzel Adaşımm :KK200:

valla ben izindeydim yeni başladım ya daha büyük küfrediyodum kestim neyse hadii kübi.. doğum günün kutlu olsuuunn nice mutlu yıllara beybi :)
Nice mutlu yıllara😊
Iyi ki doğdun güzel anne :anneadayı::KK200:
G gamzeli_bebis Doğum günün kutlu olsun Canımmm
Eşinle, ailenle, sevdiklerine ve tabisiiii bebişkonla nice mutlu yılların yaşların olsun..
Dilediğin herşey bu yaşında gerçekleşsin inşallahhh. Çok Çok Çok mutlu ollll :)
Güzel Adaşımm :KK200:
nice güzel yıllara tatlı kızzz G gamzeli_bebis :KK200:
çok çok mutlu yıllara :nazar:
kızlar hepinizi yerimmmmmm cok tesekkürlerrrr :KK200:
hepinizi cok seviyorumm tek tek :KK200:

Ben sana DM den basen atayım :KK70: sen basen gör :KK70: benim bel üstümü gören kız sen zayıfsınn zaten ne diyeti diyor :KK70:
ayağa kalkınca tamam sen spora git diyorlar :KK70: :KK70: :KK70:
çok kırılıyorum hiç farkında değiller hıhhhh :KK70: :KK70: :KK70: bende göbek omuz kol felan hiç yok.. Kurban olduğum rabbim hep oraya aldırıyor :KK70: :KK70:
bunu bende yaşadım :KK70: :KK70:
bizde sülalecek basenliyiz bacım :KK70:
hamile kalmadan önce göbeğimde azıcık vardı ama şimdi göbekte çıkıyo nolcak bilmiyom g*t göbek yusyuvarlak olcam galibaa :KK61::KK61::KK61::KK61:

bunu bende yaşadım :KK70: :KK70:
bizde sülalecek basenliyiz bacım :KK70:
hamile kalmadan önce göbeğimde azıcık vardı ama şimdi göbekte çıkıyo nolcak bilmiyom g*t göbek yusyuvarlak olcam galibaa :KK61::KK61::KK61::KK61:
Olsun doğum dan sonra verirsin yaaa :KK70: :KK70:
bende işte o yüzden vermeye çalışıyorum yoksa duman olurum :KK70: yürümek yerine yuvarlanırım herhalde basenlerden ötürü :KK70: kız anam benim ki merdaneli çamaşır makinesi gibi, hayır kıvırmasam bile öylesine geniş ki kıvırıyorum sanki yürürken halbusem öyle bişey yok tövbeeee :KK70:
benim eşim de canım ya, aslında o da farkında basenlerimin :KK70: :KK70: ama şimdi beni kırmamak için bişey demiyor erit zayıfla felan hiç demez :KK70: ben spora baslıcam diyet yapıcam dediğimde beni kışkırtıyor yapamazsın bosver hayatım ugrasma ben seni böyle de seviyorum beni iddiaya zorladı ki vereyim diye istemem yan cebime koy yapıyor :KK70: ama ben ona sorucam 1-2 aya kadar :KK70:

Olsun doğum dan sonra verirsin yaaa :KK70: :KK70:
bende işte o yüzden vermeye çalışıyorum yoksa duman olurum :KK70: yürümek yerine yuvarlanırım herhalde basenlerden ötürü :KK70: kız anam benim ki merdaneli çamaşır makinesi gibi, hayır kıvırmasam bile öylesine geniş ki kıvırıyorum sanki yürürken halbusem öyle bişey yok tövbeeee :KK70:
benim eşim de canım ya, aslında o da farkında basenlerimin :KK70: :KK70: ama şimdi beni kırmamak için bişey demiyor erit zayıfla felan hiç demez :KK70: ben spora baslıcam diyet yapıcam dediğimde beni kışkırtıyor yapamazsın bosver hayatım ugrasma ben seni böyle de seviyorum beni iddiaya zorladı ki vereyim diye istemem yan cebime koy yapıyor :KK70: ama ben ona sorucam 1-2 aya kadar :KK70:
verirsin niye veremeyesin yaaa spor yapınca eriyo meret. :KK70:
ama azıcık ye direk mideye uğramadan basene iniyo yemekler bizde :KK70: :KK70:
benide doğumdan sonra ararsanız eliptik bisikletin üstündeyimdir :KK70:

Kızlarrr günaydın sabahın köründe kalktım aba teli anca aldım elime sipariş yetiştirmeye çalışıyom yardıma gelmek isteyen olursa hayır demem dogrusu

X