Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kadın doğum doktorumu demek ıstedım aslında :)

Çünkü ben kan testımı sağlık ocagında vermıştım ..
Folik asit istemıştım . Adam vermemişti . :KK70:
ahahahah hiç güleceem yoktu.... :KK45:

niye ilacı içmeyin dediniz ya.. doktor değilim tabi ama burda okudum birinin doktoru iç demiş varsa tutunmasını sağlar yoksa adet olursun... bana mantıklı geldi.. :KK64:
Hakkında hayırlısı ben de Wiha yı örnek verdim Darka da... İnşallah vardır yaaa sağlıklıca ilerler.. :KK68:

ahahahah hiç güleceem yoktu.... :KK45:

niye ilacı içmeyin dediniz ya.. doktor değilim tabi ama burda okudum birinin doktoru iç demiş varsa tutunmasını sağlar yoksa adet olursun... bana mantıklı geldi.. :KK64:
Hakkında hayırlısı ben de Wiha yı örnek verdim Darka da... İnşallah vardır yaaa sağlıklıca ilerler.. :KK68:
He ben tutunmayı sağladıgını bılmıyordum .
Adet sökturucu ya ismi . Bebeğide düşürür gibi düşündüm açıkcası

He ben tutunmayı sağladıgını bılmıyordum .
Adet sökturucu ya ismi . Bebeğide düşürür gibi düşündüm açıkcası
ben de bilmiyorum tabi ki.. dediğim gibi. burda okudum kuzum.. ama mantıklı olan içmesi.. adeti de düzensiz çünkü...

ne dicem devletin verdiği (karşıladığı ) folik asitte 5mg var çok yani, gerçek düşüklükte veriyorlar onu.. diğerleri ücretli misal benim kullandığım folic1 gıda takviyesi olarak geçiyor onda 400mcg ... ondan yazmamıştır aile doktorun. diye düşünüyorum

ben de bilmiyorum tabi ki.. dediğim gibi. burda okudum kuzum.. ama mantıklı olan içmesi.. adeti de düzensiz çünkü...

ne dicem devletin verdiği (karşıladığı ) folik asitte 5mg var çok yani, gerçek düşüklükte veriyorlar onu.. diğerleri ücretli misal benim kullandığım folic1 gıda takviyesi olarak geçiyor onda 400mcg ... ondan yazmamıştır aile doktorun. diye düşünüyorum
Bunu soru kıme :KK70:

Sanırım Darkgod Darkgod 'a ?

Hanıg ilacı verdı canım ?

soru değil bu kuzum... aklın fikrin başka yerde olunca anlamadın demek ne demek istediğimi :KK70: :KK70:
folik asit vermedi demişsin ya önceki mesajında ona cevap verdim :)
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

He gebelikten once istedım ben onu :KK70: :KK70:

Gebelik harıcı vermıyoruz dedı :KK51:

Canim benim diğer gebelikte aynısı oldu 8 inde sıfır çıktı t kullandimyok dediler diye 27 dinde değer 1800 kusur çıktı ve düşük yaptim

Buda bugünün ov testi kızlar benim bide üç dört gündür sarı akıntım var

Eklentiler

• 15464428434771898740405.jpg
    15464428434771898740405.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 33
X