Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay heyecanlandırdınız beni kızlar inşallah vardır gelmiştir bebeğim
İlk beş dk da pembe oluşur gibi oldu ama yok oldu bıraktım kenara kururken böyle olmuş canım
Benim böyle kuruma cizgim olmuyordu yaYani çizgi yoksa yoktu Ama bu testte masallah,var
Canım kuruma gibide gelmedi bana hafif pembelik gördüm sanki ben ya
İlk 5 dk da bomboşmuydu ? İnşallah vardır

Günaydın kızlar iyi pazarlar herkese bugünü saymazsak şafak 4 bize Rabbim sağlıkla kavuştursun babamiza bu hafta cuma yemin törenine gidicez oğlumla babamizi alıp gelicez inşallah valla herşey normale dönsün artık anneanne dede bizde oglumun düzeni tamamen değişti çocuğun huyları bile değişti ya çok zormus büyüklerle cocuk aynı evde olmasi

Ah en iyisi öylr kuzum ben ailemden uzaktayım özlüyorlar ayda 1 görüşüyoruz en fazla en gÜzeli aslaaa beni ilişkime karışmazlar sormazlar. Şimdi bizim ev yapılıyor kiradayız kv lerle aramızda 15 dk var yürüme mesafesi. Alıştılar ya dipdibe olmaya böyle 15 dk çooookkkk uzakmışşşız yapamıyarmış. Çok özlüyorlarmış yaşlılar tamam anlıyprum ama eşim çok fazla abartıyor. Her dedikelrine tamam deyip beni de arada bırakıyor. Jiçbişey yapamıyoruz sırf hergün arayıp özledik, gelsenize, napıcaksınız, naltınzı ne yediniz diye hesap soruyolar valla keşke ayrılöasaydık dipdibe otursaydık diyorum bazen. Eskiden bu kadar karışmazlardı dipdibeyken. Aramazlardı en azından dk başı. Aman ben bıraktım valla zaten seneye bu zamanlar geçeriz evimize. Gelsin otursunlar dibimizde rahatlasınlar oğullarını torununu görsünler hergün rahatlasınlar. Benim annem eşim evdeyken hayatta aramaz mesela ben aramadan, kızım dinlenin tatilde kocan dinlesin kafasını diye arıyim der, sen müsait olunca ara der. İşte anlayış meselesi. Onlar tatil dinlenme düşünmezler, hep bize gelin burda oturun evde oturuvağı nıza derler .. yaşlılar artık alıştım napalım ..

Okadarda değil canim yuh yani senide kucaklayım anne deneyelim istersen deseydin tobe tobe
Hiç sorma bacımBende o zaman diğer torunlarını yolun ortasında yürüt kader de ne varsa o olur de diyorum o başka diyor ne fark eder ikiside can değil mi. Ben elimden geldiğince dikkat edeyim Rabbimin tabi ki dediği olur buna kimse engel olamaz ki

Şu laf sizde de bar mi ben sunu yapardım bunu yapardım hiç bilmezdim İllaki insanın burnundan getirecekler. Bizim ki bebeğe ben istediğim ismi vericem diye bu sefer buna sarmış birgün dememiş ki bebek olucak birşeye ihtiyacınız var mı yada bir emzik bile almamış isim hakkı istiyor benden Artık nerede buluyorsa bu hakkı kendinde

Isim icin hic taviz verme bence sen tasiyosun 9 ay ona ne ya. Benimkide dun brezilya fonu yaptirmis buGn duzlestiriciyle ustunden gevermisin dedi kimyasal ve koku cikiyo sirf yine ayni muhabbet donmesin diye yaptim ama hic icm rahat deil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…