Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben doktora gittim şükür herşey yolunda elinin kolunun oynadıggnıda gördükkkk allah isteyen herkese nasip etsin. :)
Kafa yapısı kemik yapısı vs tahmin yapabilen varsa yapabilirmi
Buugun 10+1 iz ultrasonda 10+0 cıktık

Eklentiler

• CC7DB689-26D7-4939-B7EE-47236BFFDB3D.png
    482,3 KB · Görüntüleme: 45
  • 42A1FD37-73A3-4D5F-AAB7-B4AF40679CB1.png
    480,9 KB · Görüntüleme: 40
  • AA1967B2-AE92-4BAD-A1C3-378527C8092C.png
    454,8 KB · Görüntüleme: 48
Aşılama icin ne kadar öncesi doktora gidiyorsunuz muayeneye falan bigi verebilir.misin aşamalarını
Canım yaklaşık 5 ay boyunca tedavi gördüm her ay 2 defa gidiyorum adetin 3. Günü gidiyorum letresan adında bi ilaç veriyo 5 günlük ilaç bitince tekrar bakıyo yumurtaya ilişki günü veriyo tabi bu süre içersinde hamile kalamadım ben pazartesi aşılama dedi bu akşam iğne yapılacak

Bu aşılama 1 ay icerisinde olabilir mi onu merak etmistim

Hemşerim çok maşallah bana erkek gibi geldi kendiminkiyle kiyaslayip sanırım gerçi ben 9da gittim, 10da değildi

Canıımm evet bugündüü çok şükür gördük tektaşımızı ❤❤ 3 ağustosta gidecez inşallah testler istedi onları yaptırcam:)
Sen nasılsın nasıl gidiyo?
Oohh mis tektaş bir dahaki görüşmeye de üç haftacik varmis,hasret cogalmadan
Ben çok şükür canim,taşınma telasindayiz.Her gün evin ayrı bir yerini topluyorum Yemek yap,sicaklar derken güya tatildeyim ama tatili hissedemedim

Bende dayanmak istiyorum her seferinde totem yapıyorum yapmıcam diye ama olmuyo ayın 23 ü erken gebelik olsa şimdiye yapmıştım 2 tane normal testim var
Bende 24 . Bi gun oncesin. Erk gebelik testi icin de erkn daha cikmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…