Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En azından tesellin var canm isteyip bekleyince zordur biliyorum ama biz hiç o duyguları yasayamayanlara daha zordur gibi geliyo :KK43: Tabi Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin ister 3. olsun ister 5. hic farketmez kim kaçıncıyı istiyo bekliyosa nasip etsin Rabbim 🙏🏻🤲🏻
Öyle tabi cnm hayırlısı bklm

Arkadaslar benim regl öncesi oldugu gibi canım tatlı istiyor yine, gebelik yok gibi midir? Bata 5 gün var

İnşallahh bak ben 1 sene bekledim sonra beklemek istemedim ramazandan sonra aşılama için gün alıcam dedim bak gerek kalmadı. Sana da öyle olsun inşallah canım 🙏🏽🙏🏽🙏🏽 dualarımız sizinle .. yeterki sabret sen .. olmadı aşılama olur daha garanti 1.2.denemede kalırsın 🙏🏽🙏🏽 hep olumlu düşünelim pozitif olalım yeterki

Bende kurbandan sonr bi şekilde aşılama yafa tüp denemek istiyorum beklemesi çok zor Allah'ım kimseye yaşatmasın bu durumu, isteyen dileyen herkese hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin kimse uzun zamanlar beklemesin 🙏🏻

Arkadaslar benim regl öncesi oldugu gibi canım tatlı istiyor yine, gebelik yok gibi midir? Bata 5 gün var

Regl belirtisi ile hamilelik belirtisi çok benzer diye duyuyorum hep canm kırmızılar gelmediği sürece umut vardır. Inşallah olmuştur bebeğin müjdesini iletirsin bizede 🙏🏻🤲🏻

Valla benm de gecen ay hic cekmedi tatli hatta tiksinmye baslmistm. Ama regl oldm malesef.😒 normlde cok canim isterdi hem oncesinde hem de olunca.

Iyi akşamlar kızlar nasılsınız :KK37:
Bizim Şafak 6 asker yolu bekliyoruz 😊 adam gelse de bir an önce çalışmalara başlasak çok geç kaldık ya o birşey değil de heralde yemeklere şap koymuşlar adam şikayetçi:KK70::KK70: hemen düzelir mi ki gelince bilemedim

Aynennn canım valla bende öyle, alışveriş yapardım son aylarda. Bebek bi doğaunda öyle alırsınız derlerdi hep. Yani belki töbe töbe ölebilri demeye getieiyolardı ah ben dinlemeyip stressiz geçirmeye çalışmıştım amaa doğum sonrası faciaydı yaa. Eşimide tamamen yanlarına alıyoalrdı hergün fıfısfıs neler neler anlatıyolardı allah bilir. Ben lohusa döneminde berbat geçti delirtti herkes beni.. sonra ama yeter herkes sussun herkes evine gitsin diyince ben köşeme çekilince hepsi susmuştu. Doğuma kadar gelmeyip sormayıp doğum sonrası coşmaları çok tuhaftı. Biziö bebeğimiz, tek kelimeleri oydu bizim oğlumuz, benim oğlum, kimseye vermem, kimseye bırakmam yani oğullarnı çalmışım da torunlarını da çalacakmışım gibi davrandılar cephe aldılar kendileri kaybetti yoksa ben daha samimi olmayı tercih ederdim 😊 sevgi dolu olsa keşke herkes
Ahh keşke , kendimiz gibi olsa herkes

Anam sizin bu kaynanalar kaçıncı yüzyıldan kalma çok şaşırıyorum okuyunca valla allah sabır versin ben hamile olduğumu öğrendiğim zaman ne kaynanam ne görümcem hiç bise yatırmadılar bana kaynanam sürekli eşimi uyarıyordu yardim et ağır kaldırtma diye benimkiler melekmis 🤣
Masallah hep boyle kalsinlar insallah, Trabzonlu oluncaa :))

Selam canım, bende migren olduğu için çok oldu ama tansiyob normal çıkıyordu, senin yüksekse mutlaka doktora sor bence, yüksek tansiyona dikkat ediyorlar çünkü, bir de tuzu azaltmak lazım sanırım.
Doktorum biliyor zaten canım sürekli ölçüp yazıyorum kontrol altında benim ilk oğlumda da hep yüksekti o yüzden sıkı takip ediyoz yani

Günaydinn kizlaar :KK73: bata 5 kaldi.. Biraz önce ovu testi yaptim cizgi cok silik cikti.. Hamile olmus olsaydim daha koyu olmasi lagzimdi dimi?

X