Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle tabi cnm hayırlısı bklm

Arkadaslar benim regl öncesi oldugu gibi canım tatlı istiyor yine, gebelik yok gibi midir? Bata 5 gün var

Bende kurbandan sonr bi şekilde aşılama yafa tüp denemek istiyorum beklemesi çok zor Allah'ım kimseye yaşatmasın bu durumu, isteyen dileyen herkese hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin kimse uzun zamanlar beklemesin

Arkadaslar benim regl öncesi oldugu gibi canım tatlı istiyor yine, gebelik yok gibi midir? Bata 5 gün var

Regl belirtisi ile hamilelik belirtisi çok benzer diye duyuyorum hep canm kırmızılar gelmediği sürece umut vardır. Inşallah olmuştur bebeğin müjdesini iletirsin bizede

Valla benm de gecen ay hic cekmedi tatli hatta tiksinmye baslmistm. Ama regl oldm malesef. normlde cok canim isterdi hem oncesinde hem de olunca.

Iyi akşamlar kızlar nasılsınız
Bizim Şafak 6 asker yolu bekliyoruz adam gelse de bir an önce çalışmalara başlasak çok geç kaldık ya o birşey değil de heralde yemeklere şap koymuşlar adam şikayetçi hemen düzelir mi ki gelince bilemedim

Ahh keşke , kendimiz gibi olsa herkes

Masallah hep boyle kalsinlar insallah, Trabzonlu oluncaa :))

Selam canım, bende migren olduğu için çok oldu ama tansiyob normal çıkıyordu, senin yüksekse mutlaka doktora sor bence, yüksek tansiyona dikkat ediyorlar çünkü, bir de tuzu azaltmak lazım sanırım.
Doktorum biliyor zaten canım sürekli ölçüp yazıyorum kontrol altında benim ilk oğlumda da hep yüksekti o yüzden sıkı takip ediyoz yani

Günaydinn kizlaar bata 5 kaldi.. Biraz önce ovu testi yaptim cizgi cok silik cikti.. Hamile olmus olsaydim daha koyu olmasi lagzimdi dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…