Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anam sizin bu kaynanalar kaçıncı yüzyıldan kalma çok şaşırıyorum okuyunca valla allah sabır versin ben hamile olduğumu öğrendiğim zaman ne kaynanam ne görümcem hiç bise yatırmadılar bana kaynanam sürekli eşimi uyarıyordu yardim et ağır kaldırtma diye benimkiler melekmis 🤣
Ayyyyy ne güzel canım valla kıymetini bil. Ben ilk gebeliğimde bulantıdan kafamı kaldıramazdım mesela annemelr temizliğe yemeğe yardıma gelrlerdi ama maalesef görmce kv bana laf sokardı kendi işimi yapamayan kafamı kaldıramayan bana, iş bölümü yaparlardı, merdivenleri aırayla silersiniz annemle, annem de çok yaşlı temizliğe yardım etmek lazım hep falan .. düşün bana bunları yapmasalardı ben kv ile daha samimi olırdum kızını dinlemese aslında çok iyi ama ona uyarsa benle çok zıt gidiyor hep laf sokuyor. He ben napıyorum asla dediklerini yapmıyorum. İşime gelirse huyuma gdierse temizliğine ayrdım ettiğim günlerde oldu. Hergün yemek taşıdığım günlerde oldu ama asla kıymetimi bilmediler bana hiç yardım etmediler laf sokmaktan eşimi dpldurmaktan eşimle gizli gizli konuşup msjlaimaktan başka bişey yok yani 5.5 yılda .. kimseyle anlaşamıyolar ama artık anladım sadece kendi aileleri ile birlk olmak istiyolar .. bende kendi hallerine bıraktım şimdilik 😊 geçenkerde panik atak geçirdim ya endokrin dr um dedi noldu sana kim canını sıktı, neyi takıyosun kafana, bazen çok bunalıyorum ama dr da dedi bırak herşeyi, bak oğlun var şu an sağlıklı gebeliğin var, canını sakın sıkma kulağını tıka dedi herşeye ve önüne bak. Bende öyle yapmaya çalışıyorum. 😁 çok konuştum valla 🙈 sen kıymetini bil valla kv lerin sus otur 😆

En azından tesellin var canm isteyip bekleyince zordur biliyorum ama biz hiç o duyguları yasayamayanlara daha zordur gibi geliyo :KK43: Tabi Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin ister 3. olsun ister 5. hic farketmez kim kaçıncıyı istiyo bekliyosa nasip etsin Rabbim 🙏🏻🤲🏻
Hep duamdasınız 🙏🏽 olmayanlara bekleyenlere Rabbim bekletmesin. Mucizeleri sonsuz Rabbim in .. en hayırlı en sağlıklısı gelecek inşallah sadece vakti yazılı 🙏🏽🙏🏽

Büyük konuşmak istemiyorum ama 2.5 senedir zaten bekliyorum yeterince yıprandım-yıpranıyorum, üzüldüm-üzülüyorum, taktım-takıyorum bi 6 ay daha tedavi olmadan bişey yapmadan beklemek istemem sanırım 😢
Bikaç doktora daha gidicem sonuçlarım, hsg lerimle birlikte onlarda tüp bebek veya aşılama derse başlarım biyerden 1 2 ay'a kadar. Rabbim o duruma koymadan nasip etsin inşAllah hayırlısıyla sağlıkla 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İnşallahh bak ben 1 sene bekledim sonra beklemek istemedim ramazandan sonra aşılama için gün alıcam dedim bak gerek kalmadı. Sana da öyle olsun inşallah canım 🙏🏽🙏🏽🙏🏽 dualarımız sizinle .. yeterki sabret sen .. olmadı aşılama olur daha garanti 1.2.denemede kalırsın 🙏🏽🙏🏽 hep olumlu düşünelim pozitif olalım yeterki

X