Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi ya böyle okuyunca bile içim çok kötü oluyo Allah göstermesin gösterenlerede sabır versin :KK43:

Kimyasal gebelikte korkmayın
Çünkü sağlıklı bir gebelik değildir
O nedenle vücut tepki gösterir
Elbette yaşanmasın isteriz ama strese girmeyin
Hcg 'nın kaç olduğu değil
Düzenli artıp artmadığı önemli kuzum

Tatlım sanırım 100-200 arası bişeydi
Ben çok sık kan veriyorum 3 düşüğün var hcg düzenli takip ediyoruz henüz bebiş gorunmedi çünkü
Ama sana şöyle söyleyeyim değerinin kaç çıktığı önemli değil
Isterse 50 ciksin 20 ciksin
Mühim olan 2 güne bir ikiye katlaması rahat ol sen hamilesin Masallah sana sağlıkla kucağına al insallah
Ay inşallah canım ilk gebeliğim olucak gerçekten hiç bi bilgim yok ama kimyasal dış gebelik gördükçe korkuyorum sana ne kadarlık dedi doktor peki

Canım sende kan vermeye gitsene erken gebelik mi yapmıştın normal mi ben hiç bakmadım attıysan buraya :KK43:
Yok canım şükr kızım var 1 tane 2 ciyi istiyorum 4aydırdır olmuyordu ve benim adetim normalde saat gibi çalışır maşallah bu ay geciktim test yaptım görülmeyecek kadar silik

Eklentiler

• 5A20FB37-E0B8-4983-858C-F344C3DB64DF.jpeg
    5A20FB37-E0B8-4983-858C-F344C3DB64DF.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 32
Ay inşallah canım ilk gebeliğim olucak gerçekten hiç bi bilgim yok ama kimyasal dış gebelik gördükçe korkuyorum sana ne kadarlık dedi doktor peki

Canım benin düşükten sonra belli bir son adet tarihim yok bir o nedenle dr şuan tam hafta soyleyemiyor
Biraz daha büyümesi lazim şuan kese 3 mm
Sen rahat ol testine bakılırsa Masallah değerinde iyi
Sakin stres yapma
Ne zaman ne sormak istersen yardımcı olurum
Benim 3 düşük bir kimyasal bir de 8 yaşında kizim var ellerinden öper
Biraz tecrübe kazandım :)

Tatlım sanırım 100-200 arası bişeydi
Ben çok sık kan veriyorum 3 düşüğün var hcg düzenli takip ediyoruz henüz bebiş gorunmedi çünkü
Ama sana şöyle söyleyeyim değerinin kaç çıktığı önemli değil
Isterse 50 ciksin 20 ciksin
Mühim olan 2 güne bir ikiye katlaması rahat ol sen hamilesin Masallah sana sağlıkla kucağına al insallah
Bu deger ciktiginda bat tarihin gecmismiydi

Canım benin düşükten sonra belli bir son adet tarihim yok bir o nedenle dr şuan tam hafta soyleyemiyor
Biraz daha büyümesi lazim şuan kese 3 mm
Sen rahat ol testine bakılırsa Masallah değerinde iyi
Sakin stres yapma
Ne zaman ne sormak istersen yardımcı olurum
Benim 3 düşük bir kimyasal bir de 8 yaşında kizim var ellerinden öper
Biraz tecrübe kazandım :)
Gerçekten çok teşekkür ederim şuan belirsiz olduğu için hiç kimseyle paylaşamıyorum kimseyi heveslendirmek istemiyorum o yüzden napıcağımı şaşırdım bende öpüyorum kızını canım çok sağol :)

Bat im yoktu canim benim :)
Çünkü düşük sonrası kanamalar biteli çok olmamıştı haliyle ne bat ne sat vardı
Ben şüphe edip test yap.mistim
Benim 3 gun var adetime. Bugun kan testi yaptim meraktan o yuzden soruyorum. Idrarda silik bile cikmadi

Gerçekten çok teşekkür ederim şuan belirsiz olduğu için hiç kimseyle paylaşamıyorum kimseyi heveslendirmek istemiyorum o yüzden napıcağımı şaşırdım bende öpüyorum kızını canım çok sağol :)

Çok haklısın canim kap atışlarını duymadan kimseye söyleme
Her zaman burdayım sağlıkla gelsin bebisl
er insallah :)

X