Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım, ben sıvı almamaya falan fazla dikkat etmezdim önceden, yine de pik olduğu gün tamamen koyu çıkardı, bu defa daha dikkat edince 7. güne göre koyu geldi dün, ama bugün normal yine. Sen nasılsın bu arada

Napam canım eşim il dışında öyle yemek yedim şimdi ..
Öyle boş boş takılıyorum . :)
Tv dede bişey yok :/
Film izlerim internetten belki

İyi akşamlar arkadaşlar
Bata son 3 sol kasıkta bir agrı ama nasıl anlatsam batma falan degıl agrı tek belirttim gün içindeki aniden gelişen ben buradayım diyen agrı :KK12:
Çok istedim olmasını yani ümid ettim yoksa bır daha denemicem 8 ay ay önce denemiştim bir yıl kadar Dr bir problem yok demişti bana test yaptırsın demişti oda saolun konduramadı kendine gitmedi şimdi bu ay olmazsa nasıpte yokmuş ikinci çocuk diyip kabullenip oturucam :KK12::KK12::KK12:

İyi akşamlar arkadaşlar
Bata son 3 sol kasıkta bir agrı ama nasıl anlatsam batma falan degıl agrı tek belirttim gün içindeki aniden gelişen ben buradayım diyen agrı :KK12:
Çok istedim olmasını yani ümid ettim yoksa bır daha denemicem 8 ay ay önce denemiştim bir yıl kadar Dr bir problem yok demişti bana test yaptırsın demişti oda saolun konduramadı kendine gitmedi şimdi bu ay olmazsa nasıpte yokmuş ikinci çocuk diyip kabullenip oturucam :KK12::KK12::KK12:
Yasin kacti acaba umudu kesmek icin erken olabilir mi?
Insallah tutmustur da.

yarın sabah bi test daha yapıcaksın dimi? belki o test bozuktur:bicak:
Ben size söz verdim ya tekrar test yapmıcam diye ben sözünü tutamayan biriyim :KK43:
Demin yaptım
Sabahkinden koyu ama diğerlerinden yine silik ..
bugun bat günü bayaa bayaa çıkması lazımdı :KK43:
53C8EC65-D52D-4765-ADD1-933CB8FA9413.jpeg

İyi akşamlar arkadaşlar
Aa öyle ümdini yitirme ne demek bidaha denemicem ..
insanlar yıllarca ugrasıyor öyle hemen savaşı bırakmak varmı.

Ben size söz verdim ya tekrar test yapmıcam diye ben sözünü tutamayan biriyim :KK43:
Demin yaptım
Sabahkinden koyu ama diğerlerinden yine silik ..
bugun bat günü bayaa bayaa çıkması lazımdı :KK43:
Eki Görüntüle 2225599
bi düşüyor bi yükseliyor mu bu değer ne kadar sacma. sabahki test bozuk olabilir mi acaba?
anlıyorum ben seni, evde o kadar test dururken insan her an yapmak istiyor

Aa öyle ümdini yitirme ne demek bidaha denemicem ..
insanlar yıllarca ugrasıyor öyle hemen savaşı bırakmak varmı.

Önceleri ben plan yaptım Rabbim karşı geldi diye düşündüm bu ay spontane oldu belki 1 yıl aradan sonra olur dedik ama sol kasık agrısı mı batması mi her ne ise başka belirti yok ki bu aynı zamanda adet belirtisi :işsiz::KK43:

X