Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok sıkkın kızlar sosyal medyada hasta yavrucak çıktı karşıma profiline bakıp ağlamakdan gözlerim şişti canımı yakan yardım edemiyoruz maddi durun bakımından. Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin. Hastalara şifa versin Rabbim

5 gündür sürekli silik çıkıyor trstim . Bugun tekrar yaptım dünkünden açıktı. Büyük ihtimalle kimyasal olucak

Sanırım öyle olcak canım testlerım koyulaşmadan silikleşti :KK43: hayırlısı beklıyorum reglimi
Doktora gorunmedin mi?

5 gündür sürekli silik çıkıyor trstim . Bugun tekrar yaptım dünkünden açıktı. Büyük ihtimalle kimyasal olucak

Sanırım öyle olcak canım testlerım koyulaşmadan silikleşti :KK43: hayırlısı beklıyorum reglimi
Ay kuzum insAllah olmaz ya

Kızlar batım yarın bugün normal gebelik testi yaptım yanlışmı görüyorum yanlış olabilir mi

Eklentiler

• 8057A9A8-A23E-4415-9FB2-2288C959E64C.jpeg
    8057A9A8-A23E-4415-9FB2-2288C959E64C.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba arkadaşlar ben doktor tavsiyesi ile klomen kullandım ve dediği dünde gittim yani dün baba yumurtamın oluştuğunu ve çatladığını söyledi gün aşırı ilişki önerdi ama benim sol kasığım sürekli sağ kasığım da da arada ağrı oluyor sizce neden :110:

Silik çıkmışmıydı sende? Hayırlısı canım tez vakitte Rabbim kısmet etsin inşallah

Yok canım gebelik testi yaptığımda ikinci çizgi hiç çıkmadı gölge bile çıkmadı, zaten bu ay yumurtlamayı da yakalayamamıştık o yüzden çok umutlanmadım,

Amin çok sağol, rabbim isteyen herkese hayırlısıyla versin, O vereceği zamanı biliyordur ümit kesilmez :)

X