Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağolın kızlar inşallah cesartimi toplayıp gidebilirim 🤗
Canım hamile olmayıp her gittiğimde o çatala yatırdılar asla karından bakmıyor 🙈 sadece tahlil istiyorum desen ne der bilemem. Ama en iyisi baktır zaten 1 dk sürüyor. Bence smear da aldır ki dr bence alır 6 ay-1 sene olmayınca alıyorlar ben şimdiye kadar 3 4 kez baktırdım smeara. 50 kere oturmuşumdur o çatala bu 5 6 senede heralde 🙈 sende işk çekinirsin ama sağlık için mecbur canım

Kızlar haber vermek için girdim çok kötüyüm.. maalesef bebeklerimin 2 sinin de kalbi durmuş
Offf canım Rabbim sabır versin sana.. demekki sağlıksızlardı 😔 elimizden gelen birşey yok. Bak ben günlerdir hamileyim diyemiyorum inan. Geçen gün panik atak geçirdim. Geçen yıl 9+3 te kalbi durmuştu. Tam 9+3 ten sonra ben çok tuhaf oldum, kesin yine kalbi durdu dedim kendi kendime çarpıntı titreme tieoid şoku geçiriyorum sandım. Hemen acile gittim o yüzden 😔 dünde endokrne gittim baktı baktı sen panik atak geçiriyosun sakin ol dedi ama nasıl olayım hep diken üstündeyim. Çok iyi anlıyorum acını paylaşıyorum emin ol 😔😔 sabırlı ol sağlıklı değillerdi daha sağlıklı bir gebelik en kısa zamanda bekletmeden gelwcek inşallah 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Kızlar haber vermek için girdim çok kötüyüm.. maalesef bebeklerimin 2 sinin de kalbi durmuş
Ben geçen yıl, 2.3.dr a görünmüştüm radyolog da bakıp kesinleştirmişti. Kalp durmasını. Seninde dr un iyiydi gerçi sanırım 😔 ne denir ki inşallah çabucak atlatırsın canım sabır versin Allahım 🙏🏽

Of ya nedenir bilmiyorum ya çok üzüldüm ben kendimi bi şekilde bebek gelişmediği için motive ettim ama atan kalbin durması daha ağırdır ne söylesem boş nedicegimide bilemiyorum tek diyebileceğim dikkat et kendine üzül ağla ama salma kendini

Simdi iki kati cikarsa kimyasal degil diyebilirmiyiz

Aynen cnm fark çıkar derken labo deki çıkar demek istedim ben hep ilk verdim yere verdim ama hastaneye sorduğumda değer şu şekild E farkediyor muş mesela yaptırdigin hastane 5 50 arası sağlık ocağı 0 50 arası olduğu zaman fark olurmuş kâğıtta yazar zaten referans aralıkları iki katını bırak %60 artması yeterli adet önce herkeste iki katı artış olmuyor çünkü kendimde yaşadım

X