Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımm teşekkürlerr :)

Kuzum banada amniyotik bant var dedi riskli gebeliklere falan gittim yok öyle birsey dedi bu dönemlerde kese yeni oluştuğu için benzetilebiliyormuş hiç sıkıntı yapma inşallah seninde gececek hiç üzme kendini. Ben bir hafta boyunca ağlamıştım sonra çok şükür öyle birsey yokmuş

şimdi getirdiler 20 tl verdim cnm.sen neden 40 verdin ki acaba başka markamıydı?

Maşallah allah bağışlasın
Allah razı olsun canım
canım çok sevindim
artık keyifli zamanla geçir için rahat bir şekilde annesi
Çok sağol canım
Koccaamaannn olmuş maşallaah :)
Ah sorma canım valla kıpır kıpırdı :)

Ben senin olduğunu hatırladım canım şimdi sana yazacaktım. Valla dr da 2 hafta 3 hafta sonra kaybolabilir doğuma kadar da kalabilir dedi ama hiç nette okuyup araştırma psokolojini bozma dedi ben okudum aman neler neler yazıyor zaten okumayacağım bi.daha 2 hafta sonra gidicez nasıl olsa

comfort marka getirmiş ya.belki ondandır fark.peki bu nasıl bilgin varmı ?
o ucuz diye ondan alacaktım ilkinde , eczacı adetin geçmediyse bu daha iyi d edi predictor verdi. Ama dediğim gibi ben hamileliğimi adetten 5 gün önce normal 7 liralık testle öğrendim. Varsa çıkar inşallah :) Hadi ne zaman yapcan testi heycanlandım :)

yaptım bile hayallerim gibi bembeyaz :) 6 gün gecikmeyle bile erken gebelik testinde çıkmadıysa önümüzdeki aylara bakıcaz artık.

iyi hatırladın valaa bravo .. içime çekmeden içiyorum bıraksak en güzeli tabi ama..
ben de inşallah tiksinirim diyorum yasak olunca bana daha cazip geliyo :/ eşimde bişiy diyemiyor abartma dedi :) çok kötü örnekkim benn : (

Doktoruna danıştın mı peki hiç?
Aktif olarak yeni üye olup yazmaya başladım ama o kadar çok okudum ki hepinizi tanıyo gibiyim

Valla bende sigara içiyordum biraktim , esim bazen yanimda iciyor haftada bi firt cekiyorum
Dudak tiryakiligi baska bisey degil. Bende yarin doktora gidiyorum ikili test icin. İnsallah guzel haberler alirim. Doktor tahmin etmezse @Maria26 cinsiyet icin söz sende

tebrik ederim canımm..
inşallahh iyi haberlerle geel:)

Benim bir arkadaşıma doktoru stres daha zararlı bırakınca aşırı stres oluyorsan günde 2 tane hafif sigaralardan içebilirsin demişti
yani zararlı olduğunu biliyoruz canım o anlamda dedim sormama gerek var mı diye.. napsın adam içme zehirlersin şöyle olur böyle olur dese zaten stresli bu işi yapan iyice stres olucak işte günde 3 4 tane hafifinden iç der.. inşallahh öğrendiğin an bırakırsın.. inşallah tiksinirimm

Syhoya testinde çizgiyi net görüyorumm 6 kalaaya göre cok iyi çıkmış kan sonucunda pozitif cıkar allahın izniyle merakla bekliyoruz
Allah korumuştur varsada ilaçlar için inşallah bişi olmaz :)

livelong ucuz olan testlerde ben gölge gördüm ikisindede ? Erken gebelik testi negatif demişsin onuda eklesene görelim bi. İnşallah vardır geç döllenme falandır inşallah

Maria26 masallah bebişine büyümüş yaaa korkma kuzum bant içinde kaybolur dediyse doktor allahın izniyle kaybolur inşallah dua edicem senin için.
Cinsiyet tahmini yaptınmı kendine :)
Bana erkek doğdu içime

İnşallah öğrenirim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…