Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın kızlar
benim sabah kahve lekem geldi çok üzgünüm
devamı geliyor genelde adet oluyorum sonrasında
değişik bir kasık ağrım da var
umutlarım kalmadı gibi birşey

Banada oyle geldi sanirm ameliyattan oncrlo iliskiden peki bebek dollenmesi 6 gun suruyo diyolarya ben bir gun sonra anestezi aldm hatta 12 saat snra falan sonrada 7 gun antibiyotik kullandm
Bak rabbimin işine çizgi bariz valla.. olmaz diye yaptınız sanırım o da tuttu.. öğrenmeden öncesine müdahale edemeyeceğin için sorun olacağını düşünmüyorum ama doktor daha iyi bilir tabi.. hakkında hayırlısı olsun kuzu iyi haberlerini bekliyorum

Cnm aylardir olmuyo saka gbi bu ay tutmus olmasi gerci kesin degilde. Internetten arastirdigim kadariyla ilk 4 hafta ya hep ya hic kurali vardir bebek etkilenirse gebelik devam etmez devam ediyosa etkilenmemistir yaziyor

Cnm aylardir olmuyo saka gbi bu ay tutmus olmasi gerci kesin degilde. Internetten arastirdigim kadariyla ilk 4 hafta ya hep ya hic kurali vardir bebek etkilenirse gebelik devam etmez devam ediyosa etkilenmemistir yaziyor
aynen öyle hayırlısı bakalımm inşallahh güzel olsun canımm vaz geçtin gibi oldun ben ameliyatımı olucam dedin ilgini başka yöne çevirdin.. o da geldi inşallahh duam seninle inşallahh sağlıkla gelsin kuzuum.. güzel haberini alalımm

Gelişmekte olan blastosist (embriyo öncesi dönemdeki bebek) henüz implante olmadan (yani uterusa yerleşmeden) önceki dönemle adet gecikmesi arası olan dönemde (yani gebeliğin ilk dört haftasında) kullanılan ilaçlar, ya da bebeğe zarar verebilecek diğer etkenler "ya hep ya hiç" kuralına göre çalışırlar. Bunun anlamı şudur: Bu etkenler ya bebeği tümüyle öldürür, ya da hiç zarar vermeden gebelik devam eder. Bu yüzden sizin gebeliğinizin bu erken döneminde kullandığınız ilaçların bir zarar vermiş olması beklenen bir durum değildir.

Ins bir problem cikmaz kizlar cok sagolun

Allahin izniyle hicbirsey olmaz.Bende hamileligimi bilmeden dişimi cektirip+.dolgu+morfin + 2kutu antibiyotik kullanmiştim dr sorun olmaz demişti.

Reglimin 2. Günü geçti kuzum bidaki aya artık Benim korktuğum bişey de reglim çok az oluyo gün olarak da afedersin kanama olarakda. Pazartesi günü regl oldum 1 gün sürdü diyebilirim ve yine afedersin 1 ped bile doldurmamışımdır bu ay iyice az oldu

Geçmiş olsun canm ne ameliyatıydı? Testin de gayet görünen çizgi var ama bilemedim inşAllah bebişin gelmiştir sabah tekrarla bence

Yaaa o zaman sen bunu dr la paylaş canım kanama az olması da kötü, çok olması da .. inşallah gerek kalmadan gelir bebiş ama

Özelden yazmak istedim ama hata verdi profilin uygun olmadığı yazdı

Yaaa o zaman sen bunu dr la paylaş canım kanama az olması da kötü, çok olması da .. inşallah gerek kalmadan gelir bebiş ama

Ameliyat sonrası ilaç kullanırken gayet güzel olurdum ilacı bıraktım azalmaya başladı şimdi yine o doktora gitme şansım da az uzağım baya. Buralarda yeni bi doktor bakıyorum doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…