Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amannn neyse bak olacağı varsa olur yaa inş Sinem ablanın da kocası istemiyodu bak kadın azmetti kaldı o zaman eşi boşver kendi haline bırak sende :) netten bak canım sanrıö 12 tatlı kaşığı bal, öğütülmüş çörekotu. Tarçın hepsinden 12 t kaşığı karıştır, reglin 2.günü başla yumurtlama olunca hemen bırak

Artık görürsün sanıyorum 1 hafta var aramızda gidebilceksen yarın öbürgün gidebilirsin.. sana ne zmn gel demişti drun
Cumartesi gittiğimde haftaya gel dedi canım bilemiyorum beklesem mi gitsem mi

Kizlar bugun bata 6 var test yaptim silik cikti ama cok korkiyorum bu ay ameliyat oldum zaten 2 kere yaptik hic olcagini dusunmedim cunku yumurtlamada yapmadik bile. Biri ameliyattab bir guN once, yumurtlamaya 4 varken digeri ameliyattan 7 gun sonra oda yumirtlamadan 5 gun sonra oluyor. Sizce bir risk olurmu

Canım testini yarın sabah tekrarla bence kesin olsun ona göre kan verirsin İnşAllah vardır bebişin sağlıkla gelir

bata 6 kala ya göre baya belirgin çizgi canım yarın sabah tekrarla koyulasma olacak mı bakalım

günaydınnn.bugün bol hamişşş haberi aldığımız bir gün olsun

bata 6 kala ya göre baya belirgin çizgi canım yarın sabah tekrarla koyulasma olacak mı bakalım
Banada oyle geldi sanirm ameliyattan oncrlo iliskiden peki bebek dollenmesi 6 gun suruyo diyolarya ben bir gun sonra anestezi aldm hatta 12 saat snra falan sonrada 7 gun antibiyotik kullandm

çizgi ne zmn belirdi cnm .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…