Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım aslında benimde doğum şubat 1 ama ben öyle 31 ocak yaptım 😁 belki sezeryan olur zaten 3 5 gün önce olur doğum diye.en son gttiğiimde böyleydi 😍 7 haftalık ama kıbırdamaya başlamış, bende gördüm resmen vucudu oynuyordu ya🙈 bu çok haraketli aceleci olacak dedi hatta dr dalga geçti 🙈 Eki Görüntüle 2284380
makinenin iyi olmasına dr.un iyi olmasına da bağlı demi.. inşallahh inanıyorum biz görücez

[/QUOTE]
Ben şaşırmıştım[QUOTE="can09e, post: 60416396, member: 885235"di hayırlısı kuzumm dua et canım yaa :)
[/QUOTE]
İnşallah sağlıkla ilerleyeceğiz bu defa abla 🙏🏽🙏🏽😍

Evet canım aslında benimde doğum şubat 1 ama ben öyle 31 ocak yaptım 😁 belki sezeryan olur zaten 3 5 gün önce olur doğum diye.en son gttiğiimde böyleydi 😍 7 haftalık ama kıbırdamaya başlamış, bende gördüm resmen vucudu oynuyordu ya🙈 bu çok haraketli aceleci olacak dedi hatta dr dalga geçti 🙈 Eki Görüntüle 2284380
Bende dün gittim biri 9,5 hemen hemen diğeri 9 a girmiş aralarında 5-6 günlük bir fark var.. :nazar:
Maşallah kuzularımıza:KK200:

Bence kesen gozukucek cumaya 😍 benim bat günü değerim 150ydi.
Senin bat öncesi diye hatırlıyorum, daha da fazla olduğuna göree😊 Ben 5+3te gidip gormustum,inşallah güzel haberler alicaz♥
inşallah kuzum aminn.. öyle umut ediyorum hatta bebişi de görebilirmişiz şansım yaver gider bonus olur bana :)

İlk başta vermişti ilk, 4 haftalık daha çok yeniydi, 100 mg birkaç kutu kullanmıştım, sonra daha ileriki haftalarda plesenta biraz aşağıda olduğu için tekrar vermişti, 200 mg, onu hala kullanıyorum fitil olarak, C.tesi sorarım yine belki artık gerek kalmamıştır.
Anladım canm , inşallah gerek kalmamıştır. Gerçi önlem amaçlı kullan dese de bişey olmaz. Yeterki sağlıklı olsunlar 🙏🏼

Bende dün gittim biri 9,5 hemen hemen diğeri 9 a girmiş aralarında 5-6 günlük bir fark var.. :nazar:
Maşallah kuzularımıza:KK200:
Ay maşallahh 5 6 gün hiç önemli değil ileride kapatabilir kapatmasa bile biri illaki düşük kg dopabilir zaten benim kardeşlerim biri 2kilo biri 1.750 gr doğmuştu 🙈😍 şimdi kocaaa adam oldular 😁

Canım kendini yalnız hissetme çünkü bekleyen de çok kişi var mesela ben 🙋‍♀️ Sadece biz daha sessisiz hamiş olmadığımız için konuşacak pek bişey de olmuyo ya adet bekliyoruz yada yumurtlama 😊 birde ben burada çok takıldığımda pskolojimi de olumsuz etkiliyor daha fazla kafaya takıyorum o yüzden de pek girmiyorum diyebilirim 😊💕

Bazen şeytan çok vesvese veriyor farkındayım ama biliyorumda tabiki bekleyen de bi çok kişi vardır Rabbim herkesin bekleyişini hayırla nasip etsin inşAllah 🤲🏻 Bende öyleyim kuzu girmiycem diyorum çok fazla takmıycam diyorum ki uyguluyorumda ama yine tutmuyor, bu ay da taşınma telaşım vardı takmadım yine olmadı ve yine regl geldi. Nasip olcak zamanımı beklemekten başka çarem yok sanırım. :)

Kuzum bende tatildeyim @Brrk de tatlde 😂
İyi gidiyor cok şükürrr sen nasılsın doktor ne dedi iyidir umarım ikizler 😍
Gittim canım dün, yani risk tabi ki hep var maalesef..
Doktorunuzun söyledikleri doğru, ama tam tersi de olabilir.. bekleyip göreceksiniz suan da yapacağınız hiçbirşey yok dendi..
detaylı ultrason ile epey inceledi daha 12 hafta olmamasına rağmen perinatoloji baktı sağolsun suan için herşey normal.. aralarında 5-6 günlük bir fark var oda her ikizde olduğu gibi..
12-14. haftada daha detaylı bakılacakmış.. Korkma ama kendni her zaman en kötüsüne hazırla dedi.. elimden bişey gelmiyor yani ne kadar dikkat etsemde.. Rabbimin takdiri nasip bakalım:dua:

İyi Tatiller canımm , dikkat et kendine de bebişe dee ıslak mayo ile kalma.. üşütme :KK22:

Ay maşallahh 5 6 gün hiç önemli değil ileride kapatabilir kapatmasa bile biri illaki düşük kg dopabilir zaten benim kardeşlerim biri 2kilo biri 1.750 gr doğmuştu 🙈😍 şimdi kocaaa adam oldular 😁
Evet ikizlerden biri her zaman küçük doğuyor.. biliyorum..
Sağlıkla gelsinler de küçük şişko farketmez :KK70::KK200:

Gittim canım dün, yani risk tabi ki hep var maalesef..
Doktorunuzun söyledikleri doğru, ama tam tersi de olabilir.. bekleyip göreceksiniz suan da yapacağınız hiçbirşey yok dendi..
detaylı ultrason ile epey inceledi daha 12 hafta olmamasına rağmen perinatoloji baktı sağolsun suan için herşey normal.. aralarında 5-6 günlük bir fark var oda her ikizde olduğu gibi..
12-14. haftada daha detaylı bakılacakmış.. Korkma ama kendni her zaman en kötüsüne hazırla dedi.. elimden bişey gelmiyor yani ne kadar dikkat etsemde.. Rabbimin takdiri nasip bakalım:dua:

İyi Tatiller canımm , dikkat et kendine de bebişe dee ıslak mayo ile kalma.. üşütme :KK22:
Kuzum şuan iyi olmalarına cok sevindim inşallah böyle güzel devam ederlerr :)
Dikkat ediyorum zaten fasulyem için 😂
Sende kendine dikkat et bebişlerede. Dikkat et 😍

Bazen şeytan çok vesvese veriyor farkındayım ama biliyorumda tabiki bekleyen de bi çok kişi vardır Rabbim herkesin bekleyişini hayırla nasip etsin inşAllah 🤲🏻 Bende öyleyim kuzu girmiycem diyorum çok fazla takmıycam diyorum ki uyguluyorumda ama yine tutmuyor, bu ay da taşınma telaşım vardı takmadım yine olmadı ve yine regl geldi. Nasip olcak zamanımı beklemekten başka çarem yok sanırım. :)
canım ben de seni çok iyi anlıyorum aynı süreçlerden geçiyoruz hepberaber
ben mesela şöyle düşünüyorum buraya girmemezlik yapmıyorum , etkilenmiyorum da , çünkü burada bizler gibi okadar çok arkadaşımız varki
hamilelere seviniyorum , benimle aynı süreci yaşayan insanlardan da güç alıyorum
aslında böyle düşünsen kuzum daha iyi hissedersin
bir de burdan öğrendiğim okadar çok şey olduki
ovulasyon testleri, ilişki zamanları, kürler
en son mesela macun duyup macun aldım
ilk kez yumurtlamam 3 gün sürdü ve ovulasyonda kıpkırmızıyı ilk kez gördüm
biribimize destek ola ola hepimiz bu güzel süreci bazen sırayla,bazen peşpeşe yaşayacağız
moralini sakın bozma dua ederek hep diğer aya umutlu ol kuzum :KK200:
birbirimize destek için varız hepimiz:nazar:

X