Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
banada doktorum hiç bhsetmedi bu ilaçtan
Lekelenme varsa doktorlar önlem amaçlı veriyorlar. Kötü bişey değil tutunmasını kolaylaştırıyor. Bende kullandım ama bi gece lekelenmem oldu sonra kesildi yinede kullandım 5kutu vermişti. Zaten ağrılı bir iğne. Yerleri ancak iyilești . Doktor ihtiyaç görseydi verirdi

Rahatladım teşekkür ederimm

Genellikle kanaması olan hamişlerde destekleyici bir hormon bu yeni araştırdım taze taze dusuk tehlikesi olanlarda kullaniliyormus

biliyorum o amaçla kullanıldığını da arkadaşa hani bizede bahsetmedi doktorumuz yani normal olanların kullanmamasında bir sorun yok anlamında yazdım :)

Him insallah bir sorun yasamayiz korku ve endişe oldu bende zaten normalde de panik atak hastasiyim

canm heycanını anlayabiliyorum ama endişelenme ve sakin kalmaya bak tevekkül et herşey Rabbimizden pozitif olki kainat sana pozitif enerji versin hem bebeğinin gelişimi açısından da pozitif olmak lazım

Valla canm bana da verdi en başında. Ben korktum , herkese veriyoruz ilk 3 ay riiskli dedi. Full uyku yapan bi ilaç zaten :)

Tabi canım doktorlardan daha iyi bilecek değiliz için rahat olsun senin tehliken yokmuş ki doktorlar gerçek duymamış

Canım banada hiçbir doktor vermedi riski olanlara genelde veriliyor o yüzden sana verilmemişse gerek görmemişler içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…