Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun . Sağlıkla sıhhatle ilerlesin inşallah

Amin kuzum

Kizlar aslinda hep merak ederdim acaba hamile oldugumu nasil anlicam negibi belurtiler oluyoyo diye bende suan sadece adet gibi agri var olmak istiyo olamiyo gibi bide beyaz losyon gibi bi akintim var goguslerimde hicbisey yok ayni 3 gundur uyuyamiyorum bihuzursuzluk vardi uzerimde bide dusununce buhafta otururken ayaga kalkinca gozum karardigi cok oldu herhalde tansiyonum dusuyo aciktim diye dusundum bukadar bunun disinda hicbisey hissetmedim

Saglıkla kucagina alirsin insallah

kuzum biraz bişiler okudum ama anlayamadım noldu senin durumlar ?
Karışık
Bat 5 kaladan beri test yapıyorum .
Bak aşağıdaki gibi koyulaşma

Tam koyulaşma olmadan silikleşti yine çizgi kimyasal olucak sanıırm .
Bugun adet günüm pazartesiye kadar beklicem bakalım gelmezse giderim doktora dış gebelikten falan korktum :/

Doktora gitmedin mi kuzum ? reglin geçti mi?

Regli 1 hafta geçmesini bekle kuzum. Benim regli tan 5 gün geçince kanama başlamıştı. Dış gebelikte en az 100 200 leri geçmiş oluyor diye biliyorum canım. Ben mesela dış gebelik de geçirdim 300 400 arası gitti geldi değerler. Herkes bir değildir ama senin de kimyasal gibi canım en az 7 gğn bekle gelmezse dr a gidersin

Aynen canım öyle yapıcam ..
Senın dış gebelik nasıl oldu ? İğneyle mi düştü ?

Merhaba kizlar adetim 3 gun gecti busabah test yaptim bole cikti ben hamilemiyim inanmakta gucluk cekiyorum bende hic belirti yok
Hayırlı olsuun:) ilk defa mi test yaptın,
Cok tesekkurler cnm
Canım bugün ilk kez mi test yaptın,regl olmadan test denedin mi hiç? Bende regl geceli iki gün oldu,reglden bir gün önce test yaptım negatifti,bugün tekrar yapicam

Bugun regl günüm . Gitmedim henuz . Dediğim gibi pazartesiye kadar böyle devam ederse gidicem. Şuan regl günüm geçmediği için bişey yapaamzlar
bekle kuzum bakalım , hakkında hayırlısı inşallah ya dış g. değildir umarım

canım bunda fotoğraf çekmek çok zor oluyor tam hizalama falan sen nasıl yapıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…