Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsuun:) ilk defa mi test yaptın,

Canım bugün ilk kez mi test yaptın,regl olmadan test denedin mi hiç? Bende regl geceli iki gün oldu,reglden bir gün önce test yaptım negatifti,bugün tekrar yapicam
Evet cnm ilkkez yaptim 3 gun gecti benim hic beklemedigim icin onuda bitki cayi icicektm icmeden biyapiyim neolurneolmaz diyip yaptm

Aynen canım öyle yapıcam ..
Senın dış gebelik nasıl oldu ? İğneyle mi düştü ?
Benim 5.haftafa zaten erken teşhis etmiştik canım adet geçti 2 gün sonra kanda baktık 350 400 leri geçmedi gün aşıru takip ettik dr iğne yapmayalım tüpün ucunda dedi zar zor gördü. Hemen kürtajla temizledi aldı çok şükür öyle kurtulmuştum. Regl 1.gün 330 falandı 2 gün sonra 360 öyle öyle ilerledi yani canım en fazla 400 oldu dr anladı zaten hemen. Tüpün ucunda olduğu için iğne yaparız düşmez falan en iyisi kürtaj yapalım demişti öyle olmuştu yani canım.

Canım hemen kötü düşünme ya belki testten kaynaklanmıştır inşaallah yükselir değerin yükselmezse de hayırlısı olsun hakkında maşaallah hamile kalabiyorsun en azından vardır herşeyde bi hayır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…