Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hadi gözümüz aydın darısı hepimizin başına inşallah aminnn
inşallah dualarımdasınız :KK66:
Gelicez sırayla peşinden :KK68:
Hastalıkla uğraşıyorum hala iğnelerden oturamıyorum bile valla inşallah yumurtlamaya kadar geçer şu iğne ağrıları :confused:
hahah geçer insallah sıkı çalışmak lazım :)

Şu an gitsen dr hiçbişey yapamaz anlayamaz zaten.
Eğer kanama başlarsa bitince gidip muayene olursun dr zaten bunu kadınların çoğu yaşıyor. Sen sadece farketmişsin test yapmasaydın nerden anlayacaktın reglim 1 2 gün gecikti diyecektin. Diyecek dr yani.
Aynen canım tecrübeliyim o yüzden gitmem zaten .
Üzülmğyorumda Allahım ne derse o

inşallah dualarımdasınız :KK66:

hahah geçer insallah sıkı çalışmak lazım :)
Yok valla bizde sıkı çalışma bi işe yaramadı :confused: dediğim gibi eşimin yaşı stresli işi vs den olabilir işte.
Bu ay 10.gün ve 12.günü değerlendiricem sadece.
Tek ilişkiyle bile hamile kalmayı başarmışım ben 3 kere :confused:
Olacağı varsa gelecek o bebişler bir şekilde

Aynen canım tecrübeliyim o yüzden gitmem zaten .
Üzülmğyorumda Allahım ne derse o
Kuzum bu durumda geçmiş olsun demek en doğrusu olacaktır. Bende de durumlar karıştı biliyorsun dış gebelikten şüphelenilen bir gebelik başlangıcı olmustu ama geçen hafta adet oldum hatta parça düştü dün hafif batmalar var diye doktora gittim rahim duvarı incelmiş normal seviyeye gelmiş dedi ve beta hcg 239 çıktı yarin tekrar kan verecem şuan doktorum birşey söylemek zor takip edeceğiz umalım ki devam eden bir dış gebelik olmasın dedi damar kalmadi patlamadık ama ya daha kötüsü olursa korkusu sardı. Buda bir imtihan inşallah en kısa zamanda geride kalır ve hepimiz çocuklarımıza bu anları gülümseyerek anlatırız

Yok valla bizde sıkı çalışma bi işe yaramadı :confused: dediğim gibi eşimin yaşı stresli işi vs den olabilir işte.
Bu ay 10.gün ve 12.günü değerlendiricem sadece.
Tek ilişkiyle bile hamile kalmayı başarmışım ben 3 kere :confused:
Olacağı varsa gelecek o bebişler bir şekilde
hoş biz de 2 ilişki olmuştu sadece :) olacağı varsa oluyor gercekten

20190115_100345.jpg

Gebelik testi mi bu? Eğer öyleyse hepimizim görmek istediği parlaklıkta bariz pozitif cıkmıs. Belirtiler hemen çıkmayabilir. Hayirli olsun
Evet canim gebelik testi 3 gun gecti karnim agriyo ama biturlu adet olamadim bari bitki cayi iceyimde adetim gelsin dedim oncesinde neolur neolmaz bitest yapayim dedim soktayim valla 2 senedir istiyoduk olmamisti cok saskinim

Evet canim gebelik testi 3 gun gecti karnim agriyo ama biturlu adet olamadim bari bitki cayi iceyimde adetim gelsin dedim oncesinde neolur neolmaz bitest yapayim dedim soktayim valla 2 senedir istiyoduk olmamisti cok saskinim
Özellikle yaptığınız bisey varmı? Kür falan yada doktora gidiyor muydunuz?
Hiç beklemediğin anda yeserir umutlar diririm diririm hic beklemedigin anda açar cicekler diririm diririm
Iki dakkada kendimi motive ettim :KK49:

Kesinlkle bende öyle düşündüm regl olunca :))) bende ekim doğumluyum.
Beni beğenmezse babasını seçsin aralık doğumlu :KK45:
Hiçbirimizi beğenmezse abisi gibi martta gelsin napalım :olamaz::KK53:
Aynen onlar ne zaman isterse :)
Biz bekliyoruz :KK200:

Kuzum bu durumda geçmiş olsun demek en doğrusu olacaktır. Bende de durumlar karıştı biliyorsun dış gebelikten şüphelenilen bir gebelik başlangıcı olmustu ama geçen hafta adet oldum hatta parça düştü dün hafif batmalar var diye doktora gittim rahim duvarı incelmiş normal seviyeye gelmiş dedi ve beta hcg 239 çıktı yarin tekrar kan verecem şuan doktorum birşey söylemek zor takip edeceğiz umalım ki devam eden bir dış gebelik olmasın dedi damar kalmadi patlamadık ama ya daha kötüsü olursa korkusu sardı. Buda bir imtihan inşallah en kısa zamanda geride kalır ve hepimiz çocuklarımıza bu anları gülümseyerek anlatırız
Aynen canım şuanda aklımda olan tek sey hasarsız kurtulmak yoksa hamıle dğeilim diye üzülmüyorum .. Arkadaşlarlada özelde konsuurken zaten hep kuşkum oldugunu söyledım onlara . O yüzde hamıleyım dıye sevınmemiştim bile :)
O yüzden şuan bu kadar güçlüyüm .

Hamilelik takvımı bile yapmadım :KK48: Hislerim kuvvetli .

Rabbım senıde sorunsuz sıkıntısız şu durumdan kurtarsın inşallah :dua:

Özellikle yaptığınız bisey varmı? Kür falan yada doktora gidiyor muydunuz?
Hiç beklemediğin anda yeserir umutlar diririm diririm hic beklemedigin anda açar cicekler diririm diririm
Iki dakkada kendimi motive ettim :KK49:
Canim 2 senedir istiyoruz doktor falan polikistik oldugumu soledi klomen tedavisi gordum 3 ay olmadi biraz zayifla dedi 60 dan 52 kiloya dustum yine olmadi artik asilamaya giderim herhalde diye dusunuyodum buay sadece adet bitince 2 gunde bir yumurtlama gunune kadar iliski oldu birde eczaneden inofolic diye bir folik asit aldim ondan 3 paket kullandim sadece buetkisi oldumu bilmiyorum hic beklemiyordum

X