Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorma canım dr lar anlamıyorr benii artık napim valla 2 hafta daha sabredicem 2 hafta sonra hemen tiroide baktırıp giderim 15inde

Aynen abla zaten doktorlar daha çok 10. Haftaya kdr riskli görüyorlar yani bilmiyorum benim doktorum öyle dedi 10.hafta geldimi biz sağlıklı gebelik diyoruz dedi sende şükür bise kalmadı inşallah herşey yolunda gidecek alacaksın sağlıkla kucağına

Öyle canim hayırlısı allah'tan hafi ya üzüldüm neden öldürelim diyorlar bir sıkıntı mı var doktorlar kesim çözümler arıyor onlara göre biri ölürse ikisi kurtulur biri ölmezse hepsi olur diyorlar evet belki bu doğru ama biz annelere yaklaşımları yanlış bu kararları bizim kolay alabileceğimizi sanıyorlar en çokta buna üzülüyorum inşallah sağ salim alırsın kucağına canim hislerine güven emin ol anneler hissediyor ben hiç iyi şeyler hissetmiyordum sen hissediyorsan asla izin verme mecbur kalana kadar

Erkekler odun diye alışmışız benimki böyle konuşunca üzüldüm onuda üzmek istemedim sildim her şeyi esimede söyledim daha zaten çocuk düşüncesiyle girmem ilişkiye ıliskiden sonra yatıyordum onları felan yapmicam kısmeti varsa zamanı gelince gelcek o eminim ben

Şimdilik hiç bir sıkıntı yok canım dediğin gibi biri ölsün ikisi daha iyi olur diye düşünüyorlar neden ikisinin yaşamaya hakkı varda birinin yok hiç kolay değil asla böyle bir seçim yapamam zaten bir kere bu acıyı yaşamışım 14 yılın sonunda hediyelerim onlar benim

Bende 5 ay ayaklarımı diktim ettim maydonoz sularına oturdum ne zaman aman sende dedim oldu hemen kalkmadım ama sende ona dikkat et bitek eminim çok kısa zamanda eşime müjdeli haberi vericeksin kuzum

Inşallah vardır bebisler canım bizde belirtisiz gebelik yaşadık diye yazarız yarın haberini bekliyorum öyleyse

İnşallah kuzum yeterki sen kendini iyi hisset Rabbim hemen peşine versin

Aynen canım yaa ben bu 1 2 haftayı bi atlayalım da rahatalrım şu an herşey yolunda geçen sene 9+3 de kalbi durmuştu. 15 temmuza ışınlansam daha çok rahatlayacağım valla resmen ben o gün aaa hamileyim dicem inşallahh bi baksın detaylı dr herşey yolunda sağlıklı desin bana yeter kendimi çok kaptırmıyorum zaten dua ediyorum sadece. Çok bağlanmak da istemiyorum yaşayan anlar beni zaten. Deli gibi bazen bulantılarımı kontrol edip duruyorum. Buna da şükür tabii Rabbim ne derse nasıl yazmışsa

Inşallah vardır bebisler canım bizde belirtisiz gebelik yaşadık diye yazarız yarın haberini bekliyorum öyleyse
Kasık ağrım başladı ama bi acayip sadece sağ kasık göneğimin altına soğru sağ etkili
Gebelik düşünmeden önce yoktu
Ne belirtisi hissettiysem hepsi gebelik düşündükten sonra başladı

Canım içini ferah tut hiçbirşey olmaz
Bir an önce gelsin temmuz ayı sende riskli dönemini atlat gönlün rahata ersin inşallah

Masallah kuzum cok sevindim sorun olmamasına
Bebişinide görsen iyi olurmuş ama olsun
Belki cinsiyet tahminide yapar gittiğin zaman
Bende 12 de gitcem bidaha tabi 1 ay dayanabilirsem

Kizlar 3 gundur lwkelerim geliyo bunlar gelmese her hamileyim dicem
Gozlerimi acamiyorum uykudan onun dışında sabah ve akşam yemeklerinden inç bulantı tarzı bisey yaşıyorum uzun süre açlıktan sonra ki bu ar benim en belirgin hamilelik bwlirtilerim

Test yapmışmıydın canım sen
Kaç gün kaldı adetine
Sanki yapmıştın demi öyle hatırladım

Canım içini ferah tut hiçbirşey olmaz
Bir an önce gelsin temmuz ayı sende riskli dönemini atlat gönlün rahata ersin inşallah
Allah razı olsun canım siz de güzel haberlerinizi verin inşallah en kısa zamanda bazen burada öyle oluyor tek tük haber çıkıyor
Ama bak bizim mayıs ayı gibi bereketli aylar olsun peşpeşe bir sürüü haberler gelecek temmuz da uğurlu gelsinn

Evet cnm yaptim cikmamisti ayni gun lekeler gelmwye basladi zaten adetime 5 gun varken Su anda 3 gun var
Anladım canım
Ama kırmızı olmadıkça lekeler hep umut vardır
İnşallah gönlündeki gibi olur canım

@Maria26 canım çok teşekkür ederim inşallah bizlerde güzel haberler yazarız burda
Hepbirlikte yaşarız bu süreçleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…