Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tsk cnm olumlu msjin için ama benim hep ayni oluyo 4 5 gün önce lekeler gelir hayırlı zamanda gelsinler ins

Maria26 cnm seni çok iyi anlıyorum bende tekrar kalsam 23. Haftayı atlatmak istiyorum mesela 1 an once o haftada erken doğum yapmıştım
Inş rabbim sağlıklı bir hamilelik geçirip saglijlada kucağına almayı nasip etsin ins

Yani mecbur kalana kadar böyle bi seçim yapmana gerek yok cnm inşallahta mecbur kalmazsın üçünüde kucağına sağ salim alırsın inşallah ❤

Bende 5 ay ayaklarımı diktim ettim maydonoz sularına oturdum ne zaman aman sende dedim oldu hemen kalkmadım ama sende ona dikkat et bitek eminim çok kısa zamanda eşime müjdeli haberi vericeksin kuzum

Benim yatmam gerekiyor sıvılaşma süresi amilyat öncesi 60 dakikaydi sindi nr kadar bilmiyorum temmuzda tekrar sperm testi verecek ama bilmiyorum o anki ruh haline bağlı çok takıldıgım zaman her şeyi takip ederim biliyorum o yüzden etmicem kısmeti geldimi bir saniye yatsam bilr yeter eminim o yüzden akışına bırakmakta fayda var

Evet ya yaşamadım ama çok duydum 9. Haftalarda kalbi duran vs en zor süreç zaten hamile kaldıktan sonra başlıyor hamile kalmadan önce zor geliyor ama asıl bence en zor süreç hamilelik her an herşey olma ihtimali yada biz detaycı olduğumuz için zir geliyor anlamıyorum inşallah abla bak çabucak gececk görürsün ❤

Aynen öyle yaa Rabbim nasil ettikten sonra herşey vesile oluyor zaten sen kalbini ferah tut üzme kendini

Canımmmmmm gözün aydın ❤ Sağ salim zamanında kucağına almak nasip olur inşallah. Bir sayfada gördüm sen misin diye bakayım dedim çok sevindim inşaallah sorunsuz bir şekilde sonuna gelirsiniz. Dikkat et kendine Allah a emanet ol

Canıımm çok teşekkür ederimm amiin amin amin.. sen naptın ne durumdasın..gelmiştir bebiş inşallah❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…