Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızçeler zaten hepiniz durumumu biliyorsunuz doktor bize korunma da vermedi ama ben antibiyotik bitene kadar ilişki istemiyorum dünde eşim ne zaman başlıcaz dedi cevap vermedim evet olursa istiyorum ama dinlenmek istiyorum dinlenmekten kastım korunmucam ama bu süreci takip etmek istemiyorum olursa supriz olsun erkenden öğrenmek istemiyorum eşimde hiç değilse ovi testi yap ki bilelim diyor gününü bende bunuda istemiyorum ovi yapmam demek ne zaman olduğunu bilmem demek yoruluyorum beklemekten istemiyorum bilmek onuda kırmak istemiyorum dün konuşmak istedi benle ama konuşamıyorum konuşursam ağlıyorum üzmek istemiyorum oda diyor belki etmemeye çalışıyorsun ama görüyorum gözlerin bile farklı bakıyor dalip gidiyorsub elimden bişey gelmiyor iş yerinde bilr çalışamıyorum seni dusunmekten diyor ben belli etmediğimi sanarken aslında o herşeyin farkındaymış tamam yeterince üzdüm ama ben bilmek istemiyorum şuan ne zaman yumurtladım ne zaman çatladı akışına bırakmak istiyorum 😔
Kuzum çok iyi anlıyorum ben seni. Zamanla geçecek ama sen sakın şartlama. Ne zaman hazır olur unutmaya yeni bebişe hazır olursan o zaman dene. Eşine bunu söyle erkkeler anlamaz. Konuşamazsan msj at. İçini dök. Ben her kayıpra 2 3 aya zor kendime gelirdim kimi 15 gün kimi 1 ay da kimi 1 senede düzelir. Sen kendini şartlama acını yaşa sonra birden ferahlama gelecek zaten 🙏🏽 dua et bol bol yalnız kalmamaya da çalış bu ara

Kızlar sizler keseyi ne zaman gördünüz doktor daha belli olmaz dedi beta 690 çıktı bugün geç mi ilerliyor sanki az artıyo gibi korkuyorum😔

Kuzum çok iyi anlıyorum ben seni. Zamanla geçecek ama sen sakın şartlama. Ne zaman hazır olur unutmaya yeni bebişe hazır olursan o zaman dene. Eşine bunu söyle erkkeler anlamaz. Konuşamazsan msj at. İçini dök. Ben her kayıpra 2 3 aya zor kendime gelirdim kimi 15 gün kimi 1 ay da kimi 1 senede düzelir. Sen kendini şartlama acını yaşa sonra birden ferahlama gelecek zaten 🙏🏽 dua et bol bol yalnız kalmamaya da çalış bu ara

Yok abla ben hazırım bebek için ben sadece takip etmek istemiyorum supriz olsun istiyorum diger türlü kafaya takarım çünkü biliyorum ama halettim oviyide değer düşmediği için haliyle iki çizgide çıkıyor esimede yaptım gösterdim oda kırılmamış olacak böylece bide değer düşmeden yumurtlama gerçekleşirmi abla

Maşallahh canımm 😍😍ayyy ben gittim dr a çokk kalabalıktıı tabi, zaten 3 haftaya zor randevu alınıyor 🙄 bekle bekle tabi randevum da yok aşırı da kalabalık en son dr 2 dk tahlillere bakayım bekletmeyim kimseyi dedi. Randevum olsydı bebeğe bakardı ama sordu bende sıkıntı yok diyince bakmadı 😑 2 hafta sonraya randevu aldım zor zaten 15 temmuz 🙄 o zaman 11+3 olucaz detaylı bakarız dedi. Hepatit b aşısı olabilirmişim ona bağışıklığım düşük çıkmış o da 16 17 haftada anca bakarız dedi. Tsh için asıl gittim ben hiç korkma 0.5 gayet iyi sen stres yaparsan iyice düşer aç karnına ceviz falan ye ilaçlık değil değerlerin çok güzel çok takıyosun dedi 🙄 düşük olunca sen düşük yapmazsın korkma sağlıklı bebekse o tutunacak sana, tsh yüksek olursa düşük oluyormuş. Eşim izne çıkıyor zaten 15inde beraber gideriz artık pazartesi. Sıkıntı olmazsa hemde güzel geçerse randevumuz hem ailelere söyleriz hemde kafamız rahat tatil yaparız 😍

Okadar kayba bu kadar takmak az deseydin abla sende 😂😂

Kızlar sizler keseyi ne zaman gördünüz doktor daha belli olmaz dedi beta 690 çıktı bugün geç mi ilerliyor sanki az artıyo gibi korkuyorum😔

Ne kadarlık şuan tam olarak ben 3000 gelince anca görmüştüm ama benimki gerideydi atn bebekte yoktu ama benle beraber hamile kalan arkadaşım 2800 gördü onunki her şeyi tmm haftasıyla uyumlu karından 2.000 den sonra gözüküyor diye biliyorum duzenli kan tahlili yaptiriyormusunki az artmış demissin ya

Kuzum bende aynıyım
Göğsümde falan ne ağrı ne bişey
Sadece arada afedersin ama şeyim ağrıyormuş gibi oluyor okadar
Herkes 10.ve 14 günler arasında öğreniyor ama ben cesaretsizim
Sendw varmı göğüa ağrısı falan
Ağrıyor mu acaba diye kontrol ediyorum arada ama yok şişmiyorlar bile 😂 yine kırmızı kart olacağını düşünüyorum yinede umutta ediyorum. Bat i beklicem ben

Ne kadarlık şuan tam olarak ben 3000 gelince anca görmüştüm ama benimki gerideydi atn bebekte yoktu ama benle beraber hamile kalan arkadaşım 2800 gördü onunki her şeyi tmm haftasıyla uyumlu karından 2.000 den sonra gözüküyor diye biliyorum duzenli kan tahlili yaptiriyormusunki az artmış demissin ya
3 gün önce 200 dü ilk gebelik olunca panikledim galiba bir an önce görünsün istiyorum

Yok abla ben hazırım bebek için ben sadece takip etmek istemiyorum supriz olsun istiyorum diger türlü kafaya takarım çünkü biliyorum ama halettim oviyide değer düşmediği için haliyle iki çizgide çıkıyor esimede yaptım gösterdim oda kırılmamış olacak böylece bide değer düşmeden yumurtlama gerçekleşirmi abla
Tabi kuzum bir de eskisi gibi mesela 14.gün yumurtluyorsan bu kürtaj sonrası 20 25.günlere sarkar zaten anca değer de sıfırlanır bence. Burda yazılar okurdum ben bazı arkadaşların. Mesela birini hatırlıyprum kuzum değeri tam sıfırlanmamıştı yumurtlamayı da takip edememiş hatta 20 gün ovu testi hep pik miş o da bırakmış tek ilişki olmuş hamile kalmış. Değer belkide sıfırlamadan yumurtlama oluyordur yani ben bilemem. O arkadaş çünkü hatırlıyorum gebelik testi de kürtajdan itibaren yapıyordu deli gibi hep pozitifti bi ara silikleşti, hamile kalınca tekrar yükselişe geçti. Aklımdayken söyliyim dedim sana

Aynen dimi anca duser banada öyle geldi hayırlısı bakalım
Canım geçmiş olsun inşallah rabbim sağlıkla kucağına alacağın bebekler nasip etsin zaman her şeyin ilacı ocak ayında 9haftalık bebeğimi kalbi durması sonucu kaybettim dünya başıma yıkıldı sabrettim dua ettim sürekli rabbime şimdi üçüz gönderdi bana bu kezde drlar ısrarla birini öldürelim diyor asla dedim yiyecek ekmekleri varsa hepsi doğar diyeceğim o ki sınav dünyası kuzum rabbim hepimize hayırlı kapılar açsın inşallah

Evet ilk olacak inşallah ikinciye gerek bile kalmaz mucizem gelir 🤗
İnşallah cnm bu ay bende basladım 5 temmuzda yumoslara bakılacak Rabbim inşallah güldürür ikimizide cnm ilk haber senden gelsin bakalım 😃

Son düzenleme:
Be
Ağrıyor mu acaba diye kontrol ediyorum arada ama yok şişmiyorlar bile 😂 yine kırmızı kart olacağını düşünüyorum yinede umutta ediyorum. Bat i beklicem ben
bende belki bi yarın cesaretlenirsem yapıcam kuzum
allah korusun kimyasal bile olsa bilmiş olurum
Bide bilirsem ona göre hareket ederim diye düşündüm en azından ağır kaldırmam dikkat ederim falan
Takvime göre daha 7 gün var adete gösteriyor
Ama yumurtlamadan itibaren 10.gün
Normalde bu günlerde sanırım beta hcg yavaş yavaş yükseliyormuş

Günaydın kızçeler zaten hepiniz durumumu biliyorsunuz doktor bize korunma da vermedi ama ben antibiyotik bitene kadar ilişki istemiyorum dünde eşim ne zaman başlıcaz dedi cevap vermedim evet olursa istiyorum ama dinlenmek istiyorum dinlenmekten kastım korunmucam ama bu süreci takip etmek istemiyorum olursa supriz olsun erkenden öğrenmek istemiyorum eşimde hiç değilse ovi testi yap ki bilelim diyor gününü bende bunuda istemiyorum ovi yapmam demek ne zaman olduğunu bilmem demek yoruluyorum beklemekten istemiyorum bilmek onuda kırmak istemiyorum dün konuşmak istedi benle ama konuşamıyorum konuşursam ağlıyorum üzmek istemiyorum oda diyor belki etmemeye çalışıyorsun ama görüyorum gözlerin bile farklı bakıyor dalip gidiyorsub elimden bişey gelmiyor iş yerinde bilr çalışamıyorum seni dusunmekten diyor ben belli etmediğimi sanarken aslında o herşeyin farkındaymış tamam yeterince üzdüm ama ben bilmek istemiyorum şuan ne zaman yumurtladım ne zaman çatladı akışına bırakmak istiyorum 😔
Balım benim neden bu kadar içerledin sen dur bakalım bi illaki alacağız güzel haberi , sen ovü falan yapma hatta uygulamalarıda sil takip etme canın ne zaman istiyorsa istediğin için birliktelik yaşa çocuğu düşünerek yatağa girme modunuda onunda modunu düşürme Hep olumlu olmaya bak

Tabi kuzum bir de eskisi gibi mesela 14.gün yumurtluyorsan bu kürtaj sonrası 20 25.günlere sarkar zaten anca değer de sıfırlanır bence. Burda yazılar okurdum ben bazı arkadaşların. Mesela birini hatırlıyprum kuzum değeri tam sıfırlanmamıştı yumurtlamayı da takip edememiş hatta 20 gün ovu testi hep pik miş o da bırakmış tek ilişki olmuş hamile kalmış. Değer belkide sıfırlamadan yumurtlama oluyordur yani ben bilemem. O arkadaş çünkü hatırlıyorum gebelik testi de kürtajdan itibaren yapıyordu deli gibi hep pozitifti bi ara silikleşti, hamile kalınca tekrar yükselişe geçti. Aklımdayken söyliyim dedim sana

Evet bense bugün okudum bitanesi takip yaptırmıştim değeri 11 re düşünce bırakmış 9 gün sonra tekrar bakmış 55 yine hamile kalmış ozaman büyük ihtimal yumurtlama oluyor banada sanki hamile kalcam gibi his var içimde bakalım kısmet 😊 şuanda öyle bi ağrım başladı ki sanki adet olcka gibi sokuldu sokulecek sanki

X