Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yarın bizim içinde fasulyemi görüş günü yuppi :KK70: :KK70: :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Bizde gidicez de kontrol süresini geçti, dr tahlilleri getir kayıt açmana gerek yok dedi 🙈 acaba hemen üstten tahlillere bakar geçer mi yoksa benim pinpirikliğimi biliyor bebişe de bakalım der mi 😆 öyle olursa da tekrar kayıt açmak gerekir mi acaba 🙈😆 neyse bi gidelim de yarın 🙏🏽🙏🏽🙏🏽 bizde öğlene doğru gideriz

Canım normalde tek yumurta ikizleri, tek kese de olsalar bile her ikisinin de bir plesantası oluyor.. bunlar şanslı olanlar :)
Ya da tek yumurta olsalar bile 2 ayrı kese 2 ayrı plesanta oluyor bunlar çok daha şanslı kişiler :)
bir de benim gibi :KK43: tek kese tek plesanta olanlar var.. bunlar en riskli grup.

2 kardeş birbirinden kan çalabiliyor.. biri gelişiyor, diğeri gelişemiyor.. gelişemeyince anne karnında ölüp diğer kardeşini zehirleyebiliyor gibi.. kese tek olduğuiçin kordonlar birbirine dolanabiliyor. ve tek kese olduğu için genellikle 28.hafta gibi bebekleri alıyorlar ikisininde yaşama durumunda.. 7 aylıkken falan yanii
bu da 1000de 1 görülen bir ihtimal :)
o ihtimalde bende çok şükür :)
Anladım , hayırlısıyla sağlıklı olurlar inşallah. Rabbim Sağlıklı şekilde iki evladını da kucağına almayı nasip etsin..

dün doktorumdaydım sol yumurtalık polikistik görünüyor dedi böyle olan 3 kadından 1 tanesi ancak doğal yollarla hamile kalabilirmiş çok moralim bozuk
Pko lulara inofolic veriyolar ya kuzum hiç drdi mi dr bişey en az 3 ay kullanıyolar ve sonuç alıyolar. Bende 1 ay kullanfım öylesne bişey olmadı ama 1 2 ay sonra hamile kaldım. Çörekotu kürü de dene kuzum o da çalıştırır yumurtalıkları 🙏🏽 süpriz mucizen gelir hiç korkma çocuğun olmaz diyenelre bile oluyor 🙏🏽 Rabbimin mücizelerinden sana da nasip etsin

Bizde gidicez de kontrol süresini geçti, dr tahlilleri getir kayıt açmana gerek yok dedi 🙈 acaba hemen üstten tahlillere bakar geçer mi yoksa benim pinpirikliğimi biliyor bebişe de bakalım der mi 😆 öyle olursa da tekrar kayıt açmak gerekir mi acaba 🙈😆 neyse bi gidelim de yarın 🙏🏽🙏🏽🙏🏽 bizde öğlene doğru gideriz
ay bilemedim bizimde kontrol süresi geçmiş oluyor 12 gün önce gittik en son :KK70:
kayıt açtırıp gircez biz hem tahlilleri göstercez hemde bebişimizi görcez :rolleyes:
aman seninkide göstersin elinemi yapışır sanki :KK70:

ben kontrole gitmiştim kayıt açtırmadan 10 gün geçmemişti bebeğimede baktı.

ay bilemedim bizimde kontrol süresi geçmiş oluyor 12 gün önce gittik en son :KK70:
kayıt açtırıp gircez biz hem tahlilleri göstercez hemde bebişimizi görcez :rolleyes:
aman seninkide göstersin elinemi yapışır sanki :KK70:
Valla yaa randevu alma dedi sonuçta zaten 2 haftadan önce alınmıyo randevu düşmüyo 🙈 şansımıza bakalım randevusuz tahlil göstermeye gidicem ya o yüzden bakalım ne dicek dr

ben kontrole gitmiştim kayıt açtırmadan 10 gün geçmemişti bebeğimede baktı.
İşte 10 gün içinde gerek olmuyor da benim yarın 13 gün geçmiş olucak bakalım bakmayabilir de inş randevusuz gittiğim için kayıt aç da demez kesin yarın çok kalabalık olur bakarmı bilmiyorum kesin bakmaz 😑

Biz de şehir dışına çıktık 2 3 günlüğüne pazartesi babamız yolcu durumlar karışık dua edin kızlar hamişlerin duası geri çevrilemezmiş Rabbim sıkıntılarımızdan kurtarsın

Hamiş olan anneler bebek ürünleri vs bakıyormusunuz ben 4-5 aylıkken yavaş yavaş başlamayı düşünüyorum ama şimdiden araştırıyorum :KK70: sizde benim gibi bakıyormusunuz

X