Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dünkü doktor muayene sırasında bana ne dedi?? Oğlun gayet sağlıklı.

Dedim yalnız benim oğlum değil kızım var, hayır erkek bu dedi kordonla karıştırıyor olabilir misiniz 3 kere bacak arası gördük biz uzun uzun dedim detaylıda görürsün dedi ama benim kızım olacak eminim yani
Ciddi misin?? 😱😱😱

Tıpkısının aynısı bende de mevcut insAllah bende hamile kalabilirim ya, 🤲🙈
kalırsın canım allahın izniyle yaaa ama senin adetlerin niye böyle cok geç geliyor onu anlamadım
bende hiç bir pco belirtisi yoktu adet düzensizliği tüylenme vs. gibi
adetim saat gibi tıkır tıkırdı
son bi kaç ay 2 ileri 4 geri fln oldu peşinden bebiş geldi :KK70:
inşallah geç döllenme falan olmuturda gelemez gelemeyesice adet :KK70:

sende geç döllenme olma ihtimali yüksekkk inşallahda öyledirrrr :dua: :dua: :dua:

kalırsın canım allahın izniyle yaaa ama senin adetlerin niye böyle cok geç geliyor onu anlamadım
bende hiç bir pco belirtisi yoktu adet düzensizliği tüylenme vs. gibi
adetim saat gibi tıkır tıkırdı
son bi kaç ay 2 ileri 4 geri fln oldu peşinden bebiş geldi :KK70:
inşallah geç döllenme falan olmuturda gelemez gelemeyesice adet :KK70:

sende geç döllenme olma ihtimali yüksekkk inşallahda öyledirrrr :dua: :dua: :dua:
Vala normalde bu kadar gecikmem hiç olmuyordu ki son zamanlarda değişti üstelik kilo da veriyorum ben tuhaf yani 39 gün süren döngümde geç yumurtlama olmuştu yine öyle oldu snrm onun dışında en fazla 3-4 gün oynuyordu Adetlerim 🙄 ve geç yumurtlama olduysa muhtemelen dollryecek sperm bulamycak tahmini yumurtlansdan sonrasını değerlendirmefik:KK43:

Eklentiler

• Screenshot_20190628-090453.png
    Screenshot_20190628-090453.png
    389,3 KB · Görüntüleme: 22
Vala normalde bu kadar gecikmem hiç olmuyordu ki son zamanlarda değişti üstelik kilo da veriyorum ben tuhaf yani 39 gün süren döngümde geç yumurtlama olmuştu yine öyle oldu snrm onun dışında en fazla 3-4 gün oynuyordu Adetlerim 🙄 ve geç yumurtlama olduysa muhtemelen dollryecek sperm bulamycak tahmini yumurtlansdan sonrasını değerlendirmefik:KK43:
keşke değerlendirseydiniz ya :KK43:
peki programa göremi tahmini diyon yoksa ovumu yaptın ?
inşallah değerlendirdiğiniz günlere yakın bi dönemde olmuştur yumurtlama yaaa :dua: :dua:

Günaydın Kızlarrr :emir_bebek:
Biliyorsunuz benim riskli bir gebelik, bahsetmiştim.. tek kese tek plesanta..
Pazartesi günü için bir profesör den randevu aldık.. Ona görüneceğim sonra sürekli perinataloji eşliğinde ilerlemem gerekli..
Kendi doktorum dilersem 1 tanesini sonlandırabileceğini böylelikle diğerinin daha rahat ve sorunsuz gelişeceğini söyledi.. Bunu yapmak istemiyorum :KK43: Allahın verdiği cana kıymak istemiyorum.. olmayacaksa da biri bunun sorumlusu olmak istemiyorum. :KK43:
Diğer yandan da birine birşey olursa bu durumdan öbürü etkileneceği için onu da düşünüyorum.. bilmiyorum napacağım, kafalar çok karışık.. Eşim bana bakıyor ben eşime.

1000 de 1 görülen bir ihtimal o da bende :) Mucize bir şey aslında gurur duyuyorum kendimle :) Herkese nasip olmuyor diyorum öylede ama keşke tek plesanta değil de 2 plesanta olsalarmış o zaman annelerini 3 gündür bu kadar üzmezlerdi :) Herşey de bir hayır vardır değil mi.. Bekleyip göreceğiz :dua::KK200::nazar:

cnm inşaAllah ikisinede bişey olmaz sağlıkla ilerlerler Rabbim Cuma günü hürmetine Yardım eylesin.

Kızlar dünkü doktor muayene sırasında bana ne dedi?? Oğlun gayet sağlıklı.

Dedim yalnız benim oğlum değil kızım var, hayır erkek bu dedi kordonla karıştırıyor olabilir misiniz 3 kere bacak arası gördük biz uzun uzun dedim detaylıda görürsün dedi ama benim kızım olacak eminim yani

oyy bak sen şu bebeye şaka yapıyormuş annesine :)

X