Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adetlerim hep 1-2 gün ileri atıyor hatta bu ay 5 gün attı. ultrasonda alttan bakınca gördü, tahlilde görmedi sanırım tahlilde sadece kan değerlerin çok düşük dedi 3 aylık ilaç verdi kan yapıcı

Herkese günaydın
Kendini üzme canım, kürleri arkadaşlar daha iyi bilir ya da belki ileride klomen vs. türü ilaçlarla da fayda görenler vardı, tahlilde sıkıntı yoksa hormonlarda da sıkıntı yokmuş demek ki hem o da güzel.

biliyorum canım üzülmemeye çalışıyorum sonuçta ne dertleri olanlar var hep bunu düşünüyorum.. ama bir yandan da ya hiç olmazsa diye en kötüsünü düşünüyorum maalesef

Günaydın canım inşAllah sorunsuz ilerler her ikisini de sağlıklı alırsın kucağına

dün doktorumdaydım sol yumurtalık polikistik görünüyor dedi böyle olan 3 kadından 1 tanesi ancak doğal yollarla hamile kalabilirmiş çok moralim bozuk
Bence boşuna morelini bozuyorsun.Doktorların her dedigine inanirsak isin icinden cikilmaz morel bozmaktan baska birsey yapmiyorlar.Bende 15 yil once ogrendim pkolu oldugumu 1 yil tedavi+aşilama olmadi dr tup bebek dedi en sonunda artik yorulmustum psikojik olarak olursa olur dedim olmazsa once sagligim dedim.4 yil olmadi sonra dogal yolla hamile kaldim dr bile gittigimde şasirdi.Bence umutsuz olma allah ol deyince vakti zamani gelince olur.

ovü bir ay yaptım çok strese girdim moda mod yapamıyoruz biz öyle ya ama ovü yaptıgımda farketmiştim tlf programında görünen yum. tarihinden çok farklı adete yakın pik olmustu

inşallah bizim de olur..

Canım benim moralini sakın bozma, rabbim iki evladını da sağ salim kucağına versin inşallahhh

ovü bir ay yaptım çok strese girdim moda mod yapamıyoruz biz öyle ya ama ovü yaptıgımda farketmiştim tlf programında görünen yum. tarihinden çok farklı adete yakın pik olmustu
O zmn iki güne bi değerlendir canım yapabilirsen şansın artar kaçırmamış olursun Rabbim insAllah nasip eder

Günaydın canım ,

Nasıl oluyor bu ben hiçbişey anlamadım

Kızlar dünkü doktor muayene sırasında bana ne dedi?? Oğlun gayet sağlıklı.

Dedim yalnız benim oğlum değil kızım var, hayır erkek bu dedi kordonla karıştırıyor olabilir misiniz 3 kere bacak arası gördük biz uzun uzun dedim detaylıda görürsün dedi ama benim kızım olacak eminim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…