Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dr unla görüş önce canım mutlaka, bol su içiyor musun? Yani herkes de farklıdır belki bende hiç olmamıştı oğlanda. Sen dr la görüş kuzum buradan biz yanlış bilgi vermeyelim
Günde 2 litre su içiyorum kuzum, olmazsa öğlen işten çıkıp doktora bi gidicem içim rahatlasın

Aynı ben ilk zamanlar herkes bebeği hissediyorum dediğinde ben yağ hissediyorum diyordum yeni yeni fark ediyorum minnoşu
Ben de hissetme yok ama karnım çıktı hafif hafif çünkü bel ve karın bölgem baya incedir bende basen popo sorunsalı var ama daha küçük teyzesi yaa hissederim bi kaç hafta sonra inşallahh

Ben de hissetme yok ama karnım çıktı hafif hafif çünkü bel ve karın bölgem baya incedir bende basen popo sorunsalı var ama daha küçük teyzesi yaa hissederim bi kaç hafta sonra inşallahh
İnşallahhh canım dediğin gibi küçük hatta 20.haftaya kadar hissetmeyenler var sal kendini büyüsün rahat rahat

Kan sonucum da çıktıı 258.23 kızlarr inşallah darısı tüm bekleyene olsun inşallahhh..

Aa abla çok sevindim Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin inşAllahh
Grupta herkes bir bir hamile kalıyor ben hâla seyirciyimya bazen kendimi çok eksik hissediyorum, yanlış anlamayın lütfen burdakilere bişey dediğim yok

Sağol kuzum tşkler
Ama öyle düşünme sırası gelen kalıyo işte elbette senin de gelecek. Vaktini bekliyor.. ben de burada öyle bekledim ama onların oluyo benim olmuyo diye düşünmedim sıramı bekliyorum dedim. Şükür rabbim nasip etti haznesinde çoktur bana da verir dedim.. yanlış anlama sen öyle dedin demiyorum kendi durumumdan örnek verdim. ❤ inşallah sana da nasip olsun aminn❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…