Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım orası neresi ya biz bursadayız gelinimiz doğum yaptı 30 .haftaya kadar gittiği dr. 6000 tl dedi başka hastane buldular 2500lira şerbetiydi kapı süslemesiydi 3000 lirayı geçti valla şimdi ben özel bi dr a gidiyorum muayene ücreti 200 tl 20 güne kadar 6000tl diyen dr hamile kalsam açıkçası korkuyorum hadi her ay 200 tl veriyorum ilaçlar vs 500 e kadar çıkıyo geçen ay bi test istedi 180tl açıkçası 6000 değil 3000 bile veremem nasıl olacak bilmiyorum

Yok anam benım efendi kızım öyle şeyler yapmaz efendi efendi yan yatar pozlar verir sinirlenir falan
Eşime diyorum zaten inşallah erkektir bu kız olursa vay halime aynı benim çocukluğum olur
Kızlar çok tatlı işte ya hanım hanımcık benimki erkek belli gibi iliğimi sömürmeye geliyor

Hatay'dayım kuzum İskenderun ilçesinde ben bu kadar yüksek rakam duymadım buralarda ki zaten ilçede iki özel hastane vardı 3.ü açıldı ama çok abartı değil mi ya bu fiyatlar günah yani
Test dersen biz ikiliye 50 lira verdik bazı arkadaşlar 150 falan demişti

Eşime diyorum zaten inşallah erkektir bu kız olursa vay halime aynı benim çocukluğum olur
Kızlar çok tatlı işte ya hanım hanımcık benimki erkek belli gibi iliğimi sömürmeye geliyor
Anne babanın huylarına çeker kuzum benım bebekleiğim çok usluymusta eşimin fena eğer babasına çekerse ben yandım
Ultrasonda gördüğümüz kadar babaya benziyo bakalım sonumuz hayır olsun

Çok para canım ama benim düşükten sonra 15 ay geçti ve bidada hiç hamile kalamayınca yaşta 33 oldu biraz mecbur kaldım açıkçası tavsiyeydi bide. Hamile kalırsam da 3. Aya kadar giderim sonra devlette devam ederim diye düşünüyorum yoksa maddi durum çok ta iyi değil iyi olsada 6000 lira çok fazla zaten genelde sezeryan işlerine geldiği için sadece 20 dk da 6000 tl hop cepte insanın içi gidiyo valla

Iyiyim abla hiç ağrım kalmadı inşallah yarın felan olmaz kanamada azaldı ama doktor bi süre kesilir başlar dedi valla düşünüyordum uzun zamandır dip jose yapmadım hazır raporluyken evini iyce temizleyim diyordum

Amin canım inşallah iyi dayanmışsın valla ben 12 gün yatsam kafayı yerdim valla
Yakındı zaten kuzum yediğim 2 doz kanser iğnesine mi yanayım sürekli yanıma ameliyatlı geceyi sızlanarak geçiren insanları getirdiler ona mı yanayım bit kadar yerde hapsolmuştum ona mı yanayım
Aman çok şükür geldi geçti. Rabbim kimseye de bu tarz acılar yaşatmasın

Ben de senin gibiydim, kürtaj sonrası çıkar gayet iyiyim derdim, bir kaç gün sonra duygu boşalması yaşar rahatalrdım. Sende hiç içine atma ağlamak istersen ağla mutlaka rahatla canım çok iyi gelir.

Ne biliyim abla ağlayasim gelmiyor bu hafta çok ağladım belki de o yüzden daha ağırını yaşayınca bunlar hafif kalıyor he kalp atışı olsa belki daha kötü olurdum heralde allah öylesini yaşatmasin inşallah

Yaa çok cook üzgünüm şuan yıkıldım resmen sana mı yoksa yeğenine mi of yaa ben şoklardayım. Öncelikle Allah rahmet eylesin ve cook geçmiş olsun zaten duygusalım bu aralar resmen dağıldım

Yeğenim için bise diyemicem ama bana üzülme kız ben bilr üzülmüyorum hayırlısı böyleymiş sağlıklı olmayacakmışlar demekki herşey allah'tan hayırlısı neyse o olsun canim hepimiz için

Anne babanın huylarına çeker kuzum benım bebekleiğim çok usluymusta eşimin fena eğer babasına çekerse ben yandım
Ultrasonda gördüğümüz kadar babaya benziyo bakalım sonumuz hayır olsun
%50 şansın var kuzum bolca dua et, kendi resmini as her yere bol bol bak çocukluğunu anlat ona bende ihmal sıfır ikimizide yaka silkeleyip anlatıyorlar

%50 şansın var kuzum bolca dua et, kendi resmini as her yere bol bol bak çocukluğunu anlat ona bende ihmal sıfır ikimizide yaka silkeleyip anlatıyorlar
Ya kuzum ben pek konusamıyorum yalan yok
Kendimi salak gibi hissediyorum konusurken

Zaten kızzııımm desem kedim koşup geliyo üstüne alınıyo

Hanımlar Zeybltaslan den haber aldınız mı nasıl geçti iyi mi acaba

Iyiyim kuzum narkozun etkisiyle ağlayıp bebeklerimi almışlar felan demisim ama hatırlamıyorum kendime geldiğimde çok ağrım vardı çok kıvrandım ama ilaç etkisini gösterdi 15 dakkada felan ağrım gitti şuanda çok iyiyim kanamam da azaldı iyiyim yani

Ya kuzum ben pek konusamıyorum yalan yok
Kendimi salak gibi hissediyorum konusurken

Zaten kızzııımm desem kedim koşup geliyo üstüne alınıyo
Ayy şuan o sahne gözümde canlandı ya demek kedişler geliyor hemen
Bende konuşmadım şarkı söyledim ama içimden bir his o esna kulaklarını kapatıyor hiç müzik kulağı yok bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…